Elektronik 6700XT R5 5600 sistem 14.699 TL

15.000 TL'ye böyle bir sistem kaçmamalı ki aynısını ben geçen sene kasım gibi almıştım 15.800 TL'ye sadece anakartım A520M-K neredeyse tek fark bu

Yakın zamanda benzer bir sistemi arkadaşıma topladım, işlemci ve ekran kartı aynıydı, toplama olsun diye bir şartınız yoksa Akakçe'den daha iyi toplanır, işlemci ve ekran kartı hariç öbür parçalar bir tık kazık geldi.

A320 kötü bir anakart diğer hazır sistem daha mantıklı.

A320 dibinde dibi bir anakart.

Güç kaynağını 650W, SSD'yi 1 TB yapıp 15.300 TL civarına rahatlıkla alınabilir bir sistem. Ekran kartı 3060 Ti modelinin rakibi ve +4 GB daha fazla VRAM vaat edip toplamda 12 GB VRAM sunuyor. Stock modeline yapılacak O.C ile 6750 XT performansı alabilirsiniz.

Güç kaynağını 650W, SSD'yi 1 TB yapıp 15.300 TL civarına rahatlıkla alınabilir bir sistem. Ekran kartı 3060 Ti modelinin rakibi ve +4 GB daha fazla VRAM vaat edip toplamda 12 GB VRAM sunuyor. Stock modeline yapılacak O.C ile 6750 XT performansı alabilirsiniz.

Fazlasını da alabilir, çok iyi OC oluyor bu model.

Şu sistemde bile milattan önceden kalma berbat bir B450 kullanıyorlar. Resmen stok eritmek için koymuşlar anakartı. Bilmeyenler için söyleyeyim vasatın altında bir anakart. Ben bu sebeple bile tercih etmeyebilirdim açıkçası.

Şu sistemde bile milattan önceden kalma berbat bir B450 kullanıyorlar. Resmen stok eritmek için koymuşlar anakartı. Bilmeyenler için söyleyeyim vasatın altında bir anakart. Ben bu sebeple bile tercih etmeyebilirdim açıkçası.
Anakart yükseltmesi ne önerirsiniz?

Asus Prime B450-Plus 4400MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI ATX Anakart
ya da
ASUS PRIME B550M-K 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI VGA DVI mATX Anakart

yeterli olur mu?

Anakart B450 olunca neoluyor dostum? Bende de aynısı varda 1080P'de 80 FPS üstü oynayamadığım oyun yok bitirmediğim oyun yok bir gram performans sorunu yaşamadımda. Ne oluyor yani B450 olunca ne kaybediyorum açıklarsan çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı