6700XT sistemde ekran yırtılması

Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir şey oluyor. AMD freesynch açık. Monitörüm de destekliyor. Ama yırtılma olduğundan bile emin değilim. Düşünceleriniz neler? Ne yapmalıyım? 6700XT aldım sırf bu oyunu 2K'da oynayabilmek için ama böyle şeyler beni oyundan soğutuyor. Oyunun kendi sıkıntısı bile olabilir ama ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör OSD ayarından açıyorsun FreeSync'i. Genelde ekran ayarlarında MPRT'nin içinde oluyor. Denemekte fayda var.
Fakat ben Apex'te ortalama 80 FPS alıyorum ve 60 FPS'nin altına inmemesine ayarlı. 60 FPS altına düştüğü vakit sadece netlik azalıyor o an fakat böyle drop girmiyor. Buradaki durum farklı.
Çok nokta atışı isersen buna çözüm. Aynı oyunu farklı bir sistemde kendi monitörünü bağlayıp deneyeceksin.

3050 ile oynarken çok daha kötüleri oluyordu. Sanırım Unreal Engine problemi oyunu yeniden indirip deneyeceğim şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarda da sıkıntıdan bahsetmişler. Aynı olay mı?
Eğer aynı şeylerden bahsediyorlarsa biraz rahatlayabilirim.
Ve monitör ayarlarında bulamadım yine de freesynch i.

Yeni konular

Geri
Yukarı