6700XT sistemde "WattMan" hatası

terimistpikachu

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, Sapphire 6700XT Nitro+ kullanıyorum ve kartı 1.5 hafta önce aldım. Düne kadar bir sorun yoktu ama dünden bu yana bilgisayarı ilk açtığımda her şey donuyor. Kasadan güç düğmesine basılı tutup kapatıp açtığımda ise herhangi bir problemle karşılaşmıyorum bunun haricinde oyunlarda da bir performans problemi yok. Bunu nasıl çözebilirim?

Artık bu AMD deprem olsa WattMan etiketi yapıştıracak, Memtest86 ile RAM testi yapar mısınız? Ek olarak, depolama disklerinizin modellerini de belirtin; bir de diskleriniz için sağlık testi gerçekleştirirseniz daha iyi olur.

Artık bu AMD deprem olsa WattMan etiketi yapıştıracak, Memtest86 ile RAM testi yapar mısınız? Ek olarak, depolama disklerinizin modellerini de belirtin; bir de diskleriniz için sağlık testi gerçekleştirirseniz daha iyi olur.

Adata XPG SX8200 Pro kullanıyorum depolama birimi olarak, RAM'lerim de 16x2 HyperX Fury RGB RAM. Dediğiniz testi hemen yapacağım.

Bunun birçok nedeni olabilir. Kesin çözümü yok. Genelde adrenalin yazılımından kaynaklı olduğu söylenir yahut sorun fabrika çıkışı oc edilerek cikan kartların bir süre sonra yanıt vermeyi kesmesi sonucu donanımsal sorun olabileceği de yönündedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı