6700XT sisteme monitör önerisi

Bütçe
5000-5500
Ben bunları buldum hocam. İsterseniz kendiniz de bakabilirsiniz.

1- ASUS VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
2- ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 Inç Full HD (1920x1080), 165 Hz, 1ms, FreeSync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
3- https://www.hepsiburada.com/samsung...g300nuxuf-pm-HBC000016HL8K?magaza=Hepsiburada
4- Amazon.com.tr
5- Amazon.com.tr
6- Amazon.com.tr

27 inç 1080p için pikseller ekran boyutu 1080p için büyük geldiğinden yakından bakınca pikseller gözükebiliyor diyorlardı o yüzden dedim. Yoksa kendi deneyimim dersem yalan söylemiş olurum.

Ben alacak olsam Samsung'u alırdım. Hem çok önerilmiş sonuçta Samsung markasından bahsediyoruz hem de satıcı Hepsiburada olduğu için ileride mağdur olma ihtimaliniz de olmaz.

Hocam 27 inç fazla yakından bakmadığım için sorun olmaz herhalde. Verdiginiz linklere baktım araştırdım 5. linkteki ViewSonic monitör hoşuma gitti bunu da alabilirim. Biraz daha araştırma yapacağım ama Samsung'un monitörü belli bir süre sonra ghost yapıyor diyorlar onu iyice araştırıp kararımı vereceğim

Hocam 27 inç fazla yakından bakmadığım için sorun olmaz herhalde. Verdiginiz linklere baktım araştırdım 5. linkteki ViewSonic monitör hoşuma gitti bunu da alabilirim. Biraz daha araştırma yapacağım ama Samsung'un monitörü belli bir süre sonra ghost yapıyor diyorlar onu iyice araştırıp kararımı vereceğim
İstediğinize bakın hocam. Aslında 2K'ya paranız yetse daha iyi olur çünkü o ekran kartı oyunları 2K oynatabiliyor ama sizin paranız sonuçta karışmak bana düşmez.

İstediğinize bakın hocam. Aslında 2K'ya paranız yetse daha iyi olur çünkü o ekran kartı oyunları 2K oynatabiliyor ama sizin paranız sonuçta karışmak bana düşmez.

Aynen 2K çok güzel olurdu biraz sınırlari zorlamaya çalışacağım bakalım. Yardımın için çok teşekkür ederim hocam :)

Hocam 27 inç fazla yakından bakmadığım için sorun olmaz herhalde. Verdiginiz linklere baktım araştırdım 5. linkteki ViewSonic monitör hoşuma gitti bunu da alabilirim. Biraz daha araştırma yapacağım ama Samsung'un monitörü belli bir süre sonra ghost yapıyor diyorlar onu iyice araştırıp kararımı vereceğim.

ViewSonic VA panel almışken IPS panel alman daha iyi olur. Attığım Lenovo IPS+pivotu var dikkatinin onu çekmemesi ilginç.

Geri
Yukarı