6750TL sistem tavsiyesi

Bütçe
6750TL

egesacintii

Femtopat
Merhaba dostlar, yakın zamanda sistem satın alacağım. Her türlü oyunu oynuyorum; ağırlıklı olarak edit, render için kullanacağım. Kullandığım programlar: "Adobe Photoshop, Premiere Pro, After Effects vs." 6750TL çıkabildiğim en yüksek sınırdır. Bu sınırı aşmayacak şekilde güzel bir sistem tavsiyesinde bulunursanız sevinirim. 1TB HDD kesin istiyorum. Daha önce hiç kullanmadığım için ne gibi durumlarda ihtiyacım olur bilmiyorum, bu yüzden SSD boyutu da size kalmış. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
6700 TL tutuyor.

6700 TL tutuyor.

Dostum bazı kingston marka SSDlerin kronik sıkıntılı olduğunu duymuştum. Bir problem çıkar mı sence?

Dostum bazı Kingston marka SSD'lerin kronik sıkıntılı olduğunu duymuştum. Bir problem çıkar mı sence?
Kingston'ın bazı modelleri kronik sorunlu. Bu modeli değil ama başka bir model istiyorsanız 90 TL daha pahalı olarak Samsung bakabilirsiniz.

Tamamdır kingstonu alacağım sanırım eğer başka bir sistem önerisi gelmezse.

Edit : Dostlar daha önce baktığım pc'de Inno3D 1660 Super Twin 6GB vardı ancak stok tükenmiş. Sizce arkadaşın önerdiği sistem tavsiyesini mi alayım yoksa biraz beklesem ekran kartı stokları yenilenir mi? Yenilense bile internette 1660 Super ekran kartları 4k gibi fiyatlara satılıyor, alamaz mıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı