6800 XT sistem iyi midir?

Arkadaşlar bu amd kartlarda wattman sorunu olduğunu yazdılar benim açmış olduğum konuda, XFX marka 6800xt veya 6950xt bunlarla alakalı bilginiz varmıdır?
XFX marka amerikada müptela bir marka ama türkiyede bilinmiyor yani alınabilir XFX ama sen türkiye'de teknik servisi bilinen bilindik msi asus gibi markalardan alsan yine iyi olur. Ön yargıyı kıramadım XFX markasına

Dediğim gibi sıvı soğutmaların hepsi iyi olmuyor hava soğutmalı daha F/P ve güçlü oluyor benim işlemcim 90 derece 1klık hava soğutma aldım aynısı kuzenimde var yük altında 60'ı geçmiyor yetmezmi.

WattMan sistemin diğer parçaları yüzünden oluyor.

Hatırladığım kadarıyla hava soğutma sisteme sıcak hava üflüyordu ama sıvı soğutma direk dışarı atıyor (hatırladığım kadarıyla)

İkinci el 6800 XT almayı düşünüyorum sistemde değişilmesi gereken parçalar var mı? Anakartı giriş seviyesi tutmak istiyorum çünkü bütçem tahmini monitör hariç 20-25k civarı bir bütçem var 5600 şu an elimde var ilk defa sistem topluyorum önerilerinizi bekliyorum.

Güzel sistem hayırlı uğurlu olsun.

@Eagle_Paw hocam dediğiniz kasayı aldım rami aldım işlemci var bir de ssd alındı geriye tek anakart ekran kartı psu kalıyor 6800 xt ve 6900 xt piyasası aynı bu sisteme 6900 xt alınır mı 2k da darboğaz yapar mı

@Eagle_Paw hocam dediğiniz kasayı aldım rami aldım işlemci var bir de ssd alındı geriye tek anakart ekran kartı psu kalıyor 6800 xt ve 6900 xt piyasası aynı bu sisteme 6900 xt alınır mı 2k da darboğaz yapar mı
RX 6900 XT alınır.Darboğaz yapsa da fazla yapmaz. Programla bakmadıkça anlayamazsınız. Ama PSU olarak 850W bir model almanızı öneririm.

Eğer fiyatı fazlaysa bunu da alabilirsiniz ama modüler değil.

RX 6900 XT alınır.Darboğaz yapsa da fazla yapmaz. Programla bakmadıkça anlayamazsınız. Ama PSU olarak 850W bir model almanızı öneririm.

Eğer fiyatı fazlaysa bunu da alabilirsiniz ama modüler değil.

teşekkürler 6900 xt alırsam eğer bu psulardan birini tercih edeceğim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı