6900 TL R5 3500X ve GTX 1660S sistem alınır mı?

Stokta yok onun yerine bunu tavsiye ederim.
Hocam taksit olması için 1 yerden toplamanız lazım yoksa faizlerle taksitler ucuyor.
Ayrı ayrı aldığınızda da vade farkı olmayabilir. Bazı siteler koymuyor vade farkı.
Bunun stoklara gelmesini bekleyebilirsiniz. Bazı mağazalarda satılıyor sanırım. Stoktaki mağazalar düğmesine tıklayıp bakın.

Sinerjiden toplamaya çalıştım ama yok. Olmuyor. Ya pahalı oluyor ya da şöyle bir şey çıkıyor :D.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-19 110631.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-19 110631.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar bu sistem iyi midir? Bana daha iyisi toplanır demeyiniz. Sadece sistem nasıl?

O paraya 10400F-1660S toplanır. 2600X 2020 yılında mantıklı bir işlemci değil ayrıca 250GB depolama düşük bu bütçede NVMe yerine SATA 3 alıp depolama alanını arttırmak daha mantiklı bu yüzden sistem kötü diyorum.

Stokta yok onun yerine bunu tavsiye ederim.

Ayrı ayrı aldığınızda da vade farkı olmayabilir. Bazı siteler koymuyor vade farkı.
Bunun stoklara gelmesini bekleyebilirsiniz. Bazı mağazalarda satılıyor sanırım. Stoktaki mağazalar düğmesine tıklayıp bakın.

Attığınız sistem benim evime 1km uzaklıktaki Vatan'da var fakat Single kit RAM ve 2666 MHz.
O paraya 10400F-1660S toplanır. 2600X 2020 yılında mantıklı bir işlemci değil ayrıca 250GB depolama düşük bu bütçede NVMe yerine SATA 3 alıp depolama alanını arttırmak daha mantiklı bu yüzden sistem kötü diyorum.

Hocam alandan sıkıntı yok bende 1 TB HDD var.
Sinerjiden toplamaya çalıştım ama yok. Olmuyor. Ya pahalı oluyor ya da şöyle bir şey çıkıyor :D.

Ne kadara MÁL oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı