R5 3500X ve GTX 1660S sistem nasıldır?

Fanlarından şikayetçilerdi derken ne anlamda? Fan sesi ise benim için ses çok sıkıntı değil.

Fan sesi ile ilgiliydi evet. Muhtemelen çözülmüştür ama bu sorun Quiewy hocanın dediği gibi. Sonuç olarak karar sizin bu sistem için yeterli olsun diyorsanız Zalman 550W modelini, ileriye dönük olsun derseniz 600W ve üzeri Corsair veya benim onerdiklerimden birini seçebilirsiniz.

Yani marka takıntım yok fakat bilgisayarı demonte istemediğim için hepsini İtopya'dan almaya çalışıyorum ve İtopya'da o PSU bulunmuyor.
Fan sesi ile ilgiliydi evet. Muhtemelen çözülmüştür ama bu sorun quiewy hocanın dediği gibi. Sonuç olarak karar sizin bu sistem için yeterli olsun diyorsanız Zalman 550W modelini, ileriye dönük olsun derseniz 600W ve üzeri Corsair veya benim onerdiklerimden birini seçebilirsiniz.

Yani 650W'ı almam uygun olur değil mi?

Yani marka takıntım yok fakat bilgisayarı demonte istemediğim için hepsini İtopya'dan almaya çalışıyorum ve İtopya'da o PSU bulunmuyor.

Yani 650W'ı almam uygun olur değil mi?

Normalde bu sistem için 550W yeter, 650W fazla ama derseniz ki ben ileride sistem güçlendirmeye giderim ekran kartı olarak RTX 3xxx serisi veya RX 5xxx XT, işlemci 5600X gibi o zaman da kullanmaya devam edersiniz

Normalde bu sistem için 550W yeter, 650W fazla ama derseniz ki ben ileride sistem güçlendirmeye giderim ekran kartı olarak RTX 3xxx serisi veya RX 5xxx XT, işlemci 5600X gibi o zaman da kullanmaya devam edersiniz.

İleride yükseltmeyi planlamıyorum. Yani 550W'nin yeterli olduğu bilgisyara 650W alırsak parçalara zarar gelebilir mi?(Sizi meşgul ettiğim üzgünüm bu konu hakkında çok bilgili değilim de)

İleride yükseltmeyi planlamıyorum. Yani 550W'nin yeterli olduğu bilgisyara 650W alırsak parçalara zarar gelebilir mi?(Sizi meşgul ettiğim üzgünüm bu konu hakkında çok bilgili değilim de)

Estağfurullah yardımcı olabildiysem ne mutlu
Watt değerinin yüksek olması bir sorun çıkarmaz zaten PSU gerektiği kadar enerji kullanır

Yeni konular

Geri
Yukarı