6900XT sisteme kasa PSU ve monitör önerisi

Bütçe
10000
Almazdım. Revize edilmiş bir model. V1 versiyonu çöptü. Onun yerine Arctic lf 280mm alırdım. Çoğu 360Mm'e kafa tutuyor. Aldığın işlemciye soğutmaya fazlasıyla yeterli.
Aldığın işlemciye hava soğutma bile yeterli.

Corsair iCUE H150i Elite Capellix sıvı CPU soğutucu (33 Ultra-parlak Capellix RGB LED, üç 120mm ML RGB serisi PWM fan, 400 - 2.400 RPM, sıfır RPM modu, Corsair iCUE commander Core dahil) siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08G1Q...i_i_2YERNHFJKQ7WF63BJRRV?_encoding=UTF8&psc=1
Bu nasıl 360mm ARGB istiyorum.

@Schnaps sıvı soğutmayı ön tarafa takmak zorundasın bu arada. Üste desteği yok. Öndeki 2 fanı üste takarsın. 1 fanı da egzoz tarafına. Ayrıca 360mm RGB alacaksan şuna bak;
Bu işlemci için 360mm gereksiz olur.

Nasıl desteği yok 360mm bir de bu attığınız sıvı soğutma ARGB ve iyi değil mi?

Nasıl desteği yok 360mm bir de bu attığınız sıvı soğutma ARGB ve iyi değil mi?
Üst tarafa yok, ön tarafa var. Daha öncede dediğim gibi 5600X için hava soğutma bile yeterli ve 360mm zevke kaçar. Üste takmak ve RGB olmasını istersen şunu yapıştır. Güzel sıvı soğutmadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üst tarafa yok, ön tarafa var. Daha önce de dediğim gibi 5600X için hava soğutma bile yeterli ve 360mm zevke kaçar. Üste takmak ve RGB olmasını istersen şunu yapıştır. Güzel sıvı soğutmadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır en son attığınız sıvı soğutma ve attığınız kasayı aldım.

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun.

Paugge VESA sertifikalı 2M DisplayPort 1.4 kablo (entdp1420)
Aldım iş görür mü?

Hayırlı olsun.

Şu an kasa montajını yapıyorumda anakart kutusundan USB çıktı ne işe yarıyor bu USB.

Hayırlı olsun.

Hocam montaj dün yapıldıda kasa bana küçük geldi iade edip XPG Battlecruiser alsam daha mı iyi olur.

Son düzenleme:
@Schnaps gayet heybetli bir kasa aslında.

Hiç sormayın dün montajını yaparken sinirden ağlayacaktım pahalı olmasa bütün sistemi paramparça ederdim bana 4000TL'ye kadar kasa önerirseniz sevinirim.

@Schnaps gayet heybetli bir kasa aslında.

Boyut olarak bayağı geniş olsun istiyorum bunlar nasıldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı