6900XT TUF alınır mı?

BhuRock

Hectopat
Daha fazla  
6900XT aramaktayım. Ucuz olarak TUF modeli karşıma çıktı. Araştırdığımda bobin sesi ve fan sesi çok çıkmakta diyor. Sıcaklıklar da epey yüksek. Kullanan, tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Aklımdaki modeller Gamingz ve Auros bu arada. Teşekkürler.

Ucuz dediğiniz 17.340 TL'lik TUF modeliyse bunu alın daha iyi:

En ucuz olarak 6900XT bu var sadece 1 stok varmış kapalı kutu garantili.
Satıcı pek güven vermiyor.

En ucuz olarak 6900XT bu var sadece 1 stok varmış kapalı kutu garantili.
Xfx tercih ettiğim bir model değil daha tepe modeller düşünüyorum auros gamingz gibi tüf içinde bir bilgim yok.

Ucuz dediğiniz 17.340 TL'lik TUF modeliyse bunu alın daha iyi:

Satıcı pek güven vermiyor.

Sıkıntı olursa Trendyol'la iletişime geçip satıcıyla konuşabiliyorsunuz satıcıyla anlaşamazsanız Trendyol Hepsiburada gibi aracı siteler kullanıcının hakkını savunmak zorunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Xfx tercih ettiğim bir model değil daha tepe modeller düşünüyorum auros gamingz gibi tüf içinde bir bilgim yok.
Red Devil modelinin de bahsettiğiniz modellerden aşağı kalır yanı yok, bakabilirsiniz. Ha derseniz ki benim param çok, o zaman Gaming Z veya Aorus alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı olursa Trendyol'la iletişime geçip satıcıyla konuşabiliyorsunuz satıcıyla anlaşamazsanız Trendyol Hepsiburada gibi aracı siteler kullanıcının hakkını savunmak zorunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Gamingz ve auros modeline göre ucuz onu demek istedim bu iki model arasındayım ama tuf kullanan biri tecrübesini söylese çok faydalı olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı