'6'lı masayı oluşturan muhalefet liderleri, "deprem" gündemiyle toplantı gerçekleştirdi

İşte biz gitmenin de adabı peşindeyiz , yağmurdan kaçıp doluya tutulan çocuklarını pedofililere kaptıranlar da var şimdi , bir aralar Rusya'da bu konuşuluyordu . BATI STK kamu diplomasisinden muzdarip bozukluk bir kadın ABD'ye iltica ediyor . Kadını deportla tehdit ediyorlar falan çocuklarını istismar ediyorlar kadının . Çocukları da pedofili ailelere falan veririz diye tehdit ediyorlar sonra kadının üstüne linç kampanyası yapılıyor protected gruplar ( korunmuş gruplar ) tarafından falan .

Örneğin ateist olmayan Müslüman bir tecavüzcü kadın satıcısı Türkiye'de Ateizm derneği kurup Kanada'ya iltica edip ateizm derneklerinde aktivist kürsü başkanlığı falan yapıyor ABD'ye giremiyor çünkü sonuçlanmış tecavüz davası var . Türkiye'ye giremiyor kadın satıcılığından tecavüzlerden sabıkası var .

Böyle akıllar çok tehlikeli işte .
Benim aklım ihraçla Money Exchange dolar / euro temin edip gayrimenkül almak yurtdışından .

Onun haricinde de oldukça izole yaşıyorum Türkiye toplumundan etkileşimi de en kısıtlı düzeyde tutmaya çalışıyorum .

Hayır efendim buradaki 2 güç merkezi de sorumludur, iki taraftan da haz etmiyorum.
Birisi 20 senedir başta duracak kadar güçlü iken diğeri ise 20 senedir yerinde duracak kadar konuşuyor.

Kendi ırkına kanını dökerek aldığı topraklarda köle muamelesi görmek herkesin düşlediği bir şey olmalı, akıllı olanlar uyandı ve kaçtı bile.

@telefonunugoster
Senelerden beri var olan döngüyü değiştirmek sıradan olanları aşıyor, en iyi sonuç kendi soyunu kurtarmak için harekete geçmek keza bu döngünün yörüngeden sapmayacağı bariz, akıllı olmak ve düşünmek zorundayız.

Mustafa Kemal paşa 'akılsızdı' öyleyse (!) kaçmayacağız ve gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetine sahip çıkacağız biz değil "onlar" gidecek gerisi gazinin emanetine hıyanet etmek olur sadece ancak.

Eki Görüntüle 1674698

Ben memleketime misal emniyette sınır güvenliğinde izole aylarca hizmet ettim Terör bölgesinde Mekanize çavuş olarak ( Askerlik hizmeti )

Atatürk'ün Anadolu'ya çektirdiği Yıldırım ordular da TBMM ordu grubu oluyor bu ki son memurluk unvanı Atatürk'te idi .

Önce ben gittim sol alttan dört yıldız dördüncü grup ( NATO'dan bağımsız burası hala sorunlu ama teorik olarak doğrudan doğruya NATO'YA bağlı başkanlık sistemi gelmesinden dolayı )

Buradan Onbaşı olarak sağ alttan dört yıldız ikinci grupta ikinci orduya gittim orada da mekanize çavuş olarak izole bir şekilde sınır güvenliği emniyette vazifemi icra ettim . Terör bölgesinde .

Yani Babamda bende otomatikman Memalik çizmiş olduk o Elazığ da yaptı 3.orduda .

O istihkam çavuştu mezarcıydı bende mekanize çavuştum . İkimizde dördüncü ordu çıkışlıyız .

4 ordudan 3 ordu zaten Nato müttefik kuvvetler yüksek komutanlığına bağlı bir bu dördüncü ordu ya da ege ordusu farklı sınıflandırılmış.

Fakat başkanlık sistemi gelince YÜRÜTME VE YASAMA İKİSİ BİR OLDUĞU İÇİN

4 ordunun dördü de doğrudan doğruya NATO ve oradan da NATO genel sekreterine bağlı.

Anlayacağın ne egemenlik ne bağımsızlık ne herhangi bir şey.

Babamın da benim de verdiğim hizmet lekelenmiş oldu yani .

Yani TBMM'yi biz Babam ben korumuşuz

1676766162515.png
1676766180296.png

Son düzenleme:
İşte biz gitmenin de adabı peşindeyiz, yağmurdan kaçıp doluya tutulan çocuklarını pedofililere kaptıranlar da var şimdi, bir aralar Rusya'da bu konuşuluyordu. Batı stk kamu diplomasisinden muzdarip bozukluk bir kadın ABD'ye iltica ediyor. Kadını deportla tehdit ediyorlar falan çocuklarını istismar ediyorlar kadının. Çocukları da pedofili ailelere falan veririz diye tehdit ediyorlar sonra kadının üstüne linç kampanyası yapılıyor protected gruplar ( korunmuş gruplar ) tarafından falan.

Örneğin ateist olmayan Müslüman bir tecavüzcü kadın satıcısı Türkiye'de ateizm derneği kurup Kanada'ya iltica edip ateizm derneklerinde aktivist kürsü başkanlığı falan yapıyor ABD'ye giremiyor çünkü sonuçlanmış tecavüz davası var. Türkiye'ye giremiyor kadın satıcılığından tecavüzlerden sabıkası var.

böyle akıllar çok tehlikeli işte.
Benim aklım ihraçla money exchange dolar / euro temin edip gayrimenkül almak yurt dışından.

Onun haricinde de oldukça izole yaşıyorum Türkiye toplumundan etkileşimi de en kısıtlı düzeyde tutmaya çalışıyorum.

Ben memleketime misal emniyette sınır güvenliğinde izole aylarca hizmet ettim terör bölgesinde mekanize çavuş olarak ( askerlik hizmeti )

Atatürk'ün Anadolu'ya çektirdiği yıldırım ordular da TBMM ordu grubu oluyor bu ki son memurluk unvanı Atatürk'te idi.

Önce ben gittim sol alttan dört yıldız dördüncü grup ( NATO'dan bağımsız burası hala sorunlu ama teorik olarak doğrudan doğruya NATO'ya bağlı başkanlık sistemi gelmesinden dolayı )

Buradan onbaşı olarak sağ alttan dört yıldız ikinci grupta ikinci orduya gittim orada da mekanize çavuş olarak izole bir şekilde sınır güvenliği emniyette vazifemi icra ettim. Terör bölgesinde.

Yani babamda bende otomatikman memalik çizmiş olduk o Elazığ da yaptı 3.orduda.

O istihkam çavuştu mezarcıydı bende mekanize çavuştum. İkimizde dördüncü ordu çıkışlıyız.

4 ordudan 3 ordu zaten NATO müttefik kuvvetler yüksek komutanlığına bağlı bir bu dördüncü ordu ya da ege ordusu farklı sınıflandırılmış.

Fakat başkanlık sistemi gelince yürütme ve yasama ikisi bir olduğu için

4 ordunun dördü de doğrudan doğruya NATO ve oradan da NATO genel sekreterine bağlı.

Anlayacağın ne Egemen'lik ne bağımsızlık ne herhangi bir şey.

Babamın da benim de verdiğim hizmet lekelenmiş oldu yani.

"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır." demiş zamanında paşamız ne babanızın ne sizin bu vatana yaptığınız hizmetler asla lekelenmeyecektir var olun.

Üzgünüm. Muhalafet hiç bir zaman iktidar olmak istemedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sorun var, yeryüzüne peygamber inse dâhi halkın derdini çözemez. 😀
Bencil olmak gerekiyor.
Zaten geldi de gittikten hemen sonra azgınlar belli etti kendini.
Fakat başkanlık sistemi gelince YÜRÜTME VE YASAMA İKİSİ BİR OLDUĞU İÇİN

Anlayacağın ne egemenlik ne bağımsızlık ne herhangi bir şey.

Babamın da benim de verdiğim hizmet lekelenmiş oldu yani .

Yani TBMM'yi biz Babam ben korumuşuz
Hocam başkanlık sistemi geldi diye Türkiye'yi kastettiniz değil mi?
@goldmanck : Jekyn Hyde cevabım budur .

40.000'den fazla insan katledildi daha fazla katledilecek , Hala suskunluk sarmalı hala suskunluk sarmalı !

Suskunluk sarmalı batsın bu ülkenin katledilene saygısı yok , Doğru düzgün katlettirmezler ...

Altılı masa 3 şubattan önce ne yapıyormuş ? Cumhur ittifakı 3 şubattan önce ne yapıyormuş ?
Millet ne yapıyormuş ?

3 Şubatta millet Bilmem ne Ebrunun osurmasını konuşurken , bir de bizim de binamızı yolluk vereyim sisteme dahil edin de yararlanayım diyormuş . Bakınız 3 Şubat Twitter Türkiye gündemi : İmar barışı komisyonda imar barışı uzatılsın ! Lütfen binalarımız da yıkılmasın devlet tarafından ki 6 şubatta deprem yıkmış onlar içindeyken .

TBMM'de de komisyonda görüşülmektedir , Seçim çalışması içinde tıpkı 2018 yılında olduğu gibi çıkarılacaktır .

Tıpkı 2018'de İmar barışıyla Maraş'tan %75 oy alındığı gibi !

Sonuç bütün akademisyenlerin bildiği deprem yaşanmıştır 6 Şubatta ve insanlar ölmüştür .

3 Şubatta bu arada kedi düşmanlarını hayvanları falan konuşurken ; 6 şubatta da ne konuşuyorduk Deprem !

Benim susmamın nedeni yıllar önce ; 40 000 insan ölmesin diye çabalamamdandır . Bu yüzden de insanlar bana çok kötü davranmıştır . Daha fazla kaldıramadığım içinde artık insanlarla da muhatap olmuyorum . Bana çok eziyet ettiniz ve bende susma kararı aldım !

Şimdi çok sevdiğiniz şerefi ve namusu olmayan müsvedde insanımsı yaratıkları ; kahramanlarınız liderleriniz başınızın tacı kanaat önderiniz ulu insanlarınız yapabilirsiniz .

Bana da eziyet etmeye çalışmayın yeterince tolere ettim şimdilik birlikte yaşıyoruz merak etmeyin başarabilirsem ihraç işinden kazanacağım parayla yurtdışında gayrimenkül alıp ora da yerleşme izniyle hayatımı sürdürmeye çalışacağım .

Vatandaşlığımı da sorgulamayın bunla alakalı bir sürece de kalkışmayın , ben bu ülkenin ve Osmanlı'nın ilk vatandaşlarındanım oğuz boylarındanız kayıtlıyız ne böyle bir hakkınız var ne de pozisyonunuz .

Bunları yapar ya da eziyet etmeye cüret ederseniz de emin olun en ağır şiddette karşılık veririm .

Bak ben artık zerre muhatap olmuyorum sizler ile , imkanlar elverince de zerre sizinle aynı havayı solumayacağım . Buna rağmen de en ufak bir eziyet belirtisi olursa da ... noktaları sizler doldurunuz .

Mesele bundan ibarettir , Hiçbir ülkenin vatandaşlığını da girmeyeceğim oturma ve çalışma izni kafi şirket faaliyetine izin versinler yeterli .

Türk vatandaşlığına gelince de , Anadan babadan bin sekizyüzlü yıllardan biz kayıtlıyız o kazanılmış haktır . Dursun kıyıda köşe de yadigardır diyerektendir .

Onun haricinde de zerre aidiyeti yoktur , Tebrikler beni öldürdünüz.

Misal anadan babadan evler var iki tane duruyorlar öyle , Yıllardır öyle duruyorlar ama ödüyoruz emlak vergisi şu vergisi bilmem ne vergisi falan bir kaç ayda bir .

O evler misal zerre umurumda değil , kapıları kilitli yıllardır öyle duruyor .

İşte Türkiye Cumhuriyeti olan ülkemde benim o evler gibi

Anadan babadan yadigar diye duruyor çocuğum olursa da çocuğuma kalır oradan da onun çocuğuna .

Bir de düşün belediyeye otomatik ödeme talimatlı bu evler .

Yani mesele bu kadar basit . Bu evleri kiraya vermem satmam dururlar öyle anıdır diye .
Valla hocam sırf imar barışından o kadar oy alıp kazandılarsa haketmişler. Olan çocuklara falan oldu. Vermeyipte sağlam olmayan evde oturanlara oldu. Hatta bize. Sonuçta ekonomiyi etkiliyor.
Bir de Maraş zamanında tek başlarına elin Fransızını ülkeden kovmuş adamlar yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı