'6'lı masayı oluşturan muhalefet liderleri, "deprem" gündemiyle toplantı gerçekleştirdi

İşte biz gitmenin de adabı peşindeyiz , yağmurdan kaçıp doluya tutulan çocuklarını pedofililere kaptıranlar da var şimdi , bir aralar Rusya'da bu konuşuluyordu . BATI STK kamu diplomasisinden muzdarip bozukluk bir kadın ABD'ye iltica ediyor . Kadını deportla tehdit ediyorlar falan çocuklarını istismar ediyorlar kadının . Çocukları da pedofili ailelere falan veririz diye tehdit ediyorlar sonra kadının üstüne linç kampanyası yapılıyor protected gruplar ( korunmuş gruplar ) tarafından falan .

Örneğin ateist olmayan Müslüman bir tecavüzcü kadın satıcısı Türkiye'de Ateizm derneği kurup Kanada'ya iltica edip ateizm derneklerinde aktivist kürsü başkanlığı falan yapıyor ABD'ye giremiyor çünkü sonuçlanmış tecavüz davası var . Türkiye'ye giremiyor kadın satıcılığından tecavüzlerden sabıkası var .

Böyle akıllar çok tehlikeli işte .
Benim aklım ihraçla Money Exchange dolar / euro temin edip gayrimenkül almak yurtdışından .

Onun haricinde de oldukça izole yaşıyorum Türkiye toplumundan etkileşimi de en kısıtlı düzeyde tutmaya çalışıyorum .

Ben memleketime misal emniyette sınır güvenliğinde izole aylarca hizmet ettim Terör bölgesinde Mekanize çavuş olarak ( Askerlik hizmeti )

Atatürk'ün Anadolu'ya çektirdiği Yıldırım ordular da TBMM ordu grubu oluyor bu ki son memurluk unvanı Atatürk'te idi .

Önce ben gittim sol alttan dört yıldız dördüncü grup ( NATO'dan bağımsız burası hala sorunlu ama teorik olarak doğrudan doğruya NATO'YA bağlı başkanlık sistemi gelmesinden dolayı )

Buradan Onbaşı olarak sağ alttan dört yıldız ikinci grupta ikinci orduya gittim orada da mekanize çavuş olarak izole bir şekilde sınır güvenliği emniyette vazifemi icra ettim . Terör bölgesinde .

Yani Babamda bende otomatikman Memalik çizmiş olduk o Elazığ da yaptı 3.orduda .

O istihkam çavuştu mezarcıydı bende mekanize çavuştum . İkimizde dördüncü ordu çıkışlıyız .

4 ordudan 3 ordu zaten Nato müttefik kuvvetler yüksek komutanlığına bağlı bir bu dördüncü ordu ya da ege ordusu farklı sınıflandırılmış.

Fakat başkanlık sistemi gelince YÜRÜTME VE YASAMA İKİSİ BİR OLDUĞU İÇİN

4 ordunun dördü de doğrudan doğruya NATO ve oradan da NATO genel sekreterine bağlı.

Anlayacağın ne egemenlik ne bağımsızlık ne herhangi bir şey.

Babamın da benim de verdiğim hizmet lekelenmiş oldu yani .

Yani TBMM'yi biz Babam ben korumuşuz

Son düzenleme:
İfadeler: T21

"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır." demiş zamanında paşamız ne babanızın ne sizin bu vatana yaptığınız hizmetler asla lekelenmeyecektir var olun.

Canım çok sıkıldı durduk yere

Son düzenleme:
Üzgünüm. Muhalafet hiç bir zaman iktidar olmak istemedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40.000'den fazla insan öldü. Daha fazla artacak belki. Hala siyaset hala siyaset.

Siyaseti batsın bu ülkenin ölene saygı yok. Yas bile tutturmazlar. Eline bayrak sağ-sol hadi devam.

Evlerin yıkılması benim suçum mu kanks tabii siyaset yapılacak.

Çok sorun var, yeryüzüne peygamber inse dâhi halkın derdini çözemez.
Bencil olmak gerekiyor.
Zaten geldi de gittikten hemen sonra azgınlar belli etti kendini.
Hocam başkanlık sistemi geldi diye Türkiye'yi kastettiniz değil mi?
Valla hocam sırf imar barışından o kadar oy alıp kazandılarsa haketmişler. Olan çocuklara falan oldu. Vermeyipte sağlam olmayan evde oturanlara oldu. Hatta bize. Sonuçta ekonomiyi etkiliyor.
Bir de Maraş zamanında tek başlarına elin Fransızını ülkeden kovmuş adamlar yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…