6M yükseklikteki bir şelalede alabalık olabilir mi?

• Konuyu başlatan Mxpyma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 951

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ortalama 6M yükseklikteki bir şelale havuzunda veya deresinde alabalık olabilir mi? (Dibinde alabalık tesisi var.)

Fotoğraftaki şelalede alabalık olur mu?

1678386472796.png

1678386501491.png

1678386448206.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kesinlikle var balık tutmayı çok severim su yukarıdan geliyor yani nem çoktur alabalık nem sever.

Havuz kısmında mıdır yoksa ileri daha çok dere tarzı olan tarafta mıdır bende çok severim balık tutmayı da Eskişehir'de deniz yok bir porsuk var onu da çöp ettiler ne güzel şehirin ortasında dere vardı.

Olur. Daha dogrusu olabilir. Ama bu derinlikte ki bir suya baktiginda balik gormemek garip.

Ben eskiden gittiğimde oradaki gençler balık var yılan falan var demişti.

Havuz kısmında mıdır yoksa ileri daha çok dere tarzı olan tarafta mıdır bende çok severim balık tutmayı da Eskişehir'de deniz yok bir porsuk var onu da çöp ettiler ne güzel şehirin ortasında dere vardı.

Ben eskiden gittiğimde oradaki gençler balık var yılan falan var demişti.

Hocam orada yılan olmasının ihtimali 0 yüksek ihtimal balık görmemiş insanlar 1 gün sonra yazmamın sebebi ise çok zeki moderatör arkadaşlar her neyse hocam daha çok dere tarzı kısımda vardır havuz kısmına az düşer ama havuzdada vardır yani.

Hocam orada yılan olmasının ihtimali 0 yüksek ihtimal balık görmemiş insanlar 1 gün sonra yazmamın sebebi ise çok zeki moderatör arkadaşlar her neyse hocam daha çok dere tarzı kısımda vardır havuz kısmına az düşer ama havuzdada vardır yani.

Peki hocam şurada olur mu olmaz herhalde :D ama gine bir soriyim belki biliyorsunuzdur çıkar mı böyle bir yerde burası Eskişehir'in porsuk bir köüyn orada.

1678464002903.png

1678464032028.png

1678463975228.png

Hocam ortadaki fotoğraftali yerde net vardır en alttaki fotoda olabilir belkii en üstteki fotoda da olabilir belki.

Hocam 3'ü aynı yer farklı konumları en çoşkun akan yeri arayacağım bilgiler için teşekkür ederim o dere çıkmaz diye gitmiyordum sazan tutmayı da sevmem alabalık varsa olur ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı