6S Kendi Kendine Çalma Sorunu?

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sorunum, başlıkta da görüldüğü gibi sanki biri arıyormuş gibi titremesi ve ekran da hiçbir şey çıkmaması. Cidden sinirime bozmaya başladı, çünkü neredeyse her zaman oluyor bu sorun. iOS 11 kullanıyorum fakat, bundan önceki sürümde de aynı sorun vardı.

Daha önce bu sorunu yaşayan var mı? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
6S kullanıyorum hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu senin sorun normal bir şeye benzemiyor. Telefonunu yedekle sonra fabrika ayarlarına döndür. Olmazsa, garantisi varsa, Apple’a danış.

iOS 11'de benimde tuhaf bir ses çıkıyor arada ekran kapalı iken, bakıyorum bildirim ekranında birşey var mı yok mu diye fakat yok. İşin garip kısmı o duyduğum bildirim sesinide ilk defa duyuyorum, iPhone'nin öyle bir bildirim sesi yok.

iOS 11'de benimde tuhaf bir ses çıkıyor arada ekran kapalı iken, bakıyorum bildirim ekranında birşey var mı yok mu diye fakat yok. İşin garip kısmı o duyduğum bildirim sesinide ilk defa duyuyorum, iPhone'nin öyle bir bildirim sesi yok.

İOS 11 ile yeni sesler eklendi. Mesela bi uygulama indireceğin zaman Touch ID kullandığın zaman bi ses çıkıyor. O sana gelen de bi başka bir şeyin bildirimi olabilir. Bana da bazen oluyor ama bende çözemedim.

İOS 11 ile yeni sesler eklendi. Mesela bi uygulama indireceğin zaman Touch ID kullandığın zaman bi ses çıkıyor. O sana gelen de bi başka bir şeyin bildirimi olabilir. Bana da bazen oluyor ama bende çözemedim.
Garip olan telefon boştayken geliyor bu ses, masanın üstündeyken bir anda tuhaf bir ses geliyor bakıyorum birşey yok. Birde 3D Touch ile uygulamalara dokunduğumda pencere açılış animasyonu sanki kasıyor gibi.

Aynen öyle. 3D touch kasıyor gibi...

Birde benim telefonumun arka elma logosunun altında parmağımı hafif yittirdiğimde çıt çıt ses geliyor, düşme gibi bir sorunu olmadı telefonun ve garantisi hâlâ devam ediyor. Birde telefona beyaz bir ekran açtığımda sol üst köşede küçücük bir nokta olduğunu gördüm, başka fotoğraflarda yada ekranlarda baktığım zamanda aynı şeyi görüyorum, telefonun ekranında bir problem yok. Garantiye yollasam değişim yaparlar mı acaba ?

Birde benim telefonumun arka elma logosunun altında parmağımı hafif yittirdiğimde çıt çıt ses geliyor, düşme gibi bir sorunu olmadı telefonun ve garantisi hâlâ devam ediyor. Birde telefona beyaz bir ekran açtığımda sol üst köşede küçücük bir nokta olduğunu gördüm, başka fotoğraflarda yada ekranlarda baktığım zamanda aynı şeyi görüyorum, telefonun ekranında bir problem yok. Garantiye yollasam değişim yaparlar mı acaba ?

Işık sızması olabilir. Düşme gibi problem olmadıysa o arkadan gelen çıt çıt seside anormal bir şey. Bence hem ekrandan hemde arka taraftan bir garantiye gönderin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı