6S telefonun arkasından cızırtı geliyor

Güleycan

Centipat
6S modeli kullanıcısıyım. Bugün el fenerini yakmamla fark ettim. Bu arkasındaki yerden ses geliyor “çızı çızı” diye. Ekranı kilitleyince ses biraz kesiliyor. Ekranı açınca tekrar aynı ses geliyor.

Dosya Ekleri

• 52DACCC0-71BA-42C3-ACB5-B52E7C125D42.jpeg
    52DACCC0-71BA-42C3-ACB5-B52E7C125D42.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Arıza tespit ücretleri çok düşüktür, baktırın.

Bazı firmalar ücretsiz de yapıyor arıza tespiti.

Son düzenleme:
Kronik bir problem, bir arkadaşımda da aynı sorun vardı.

Kamera lensinden geliyor büyük ihtimalle.

Yada tuş kilidinden.

Bence önemli birşey yok ama siz yine de bir teknik servise gösterin.

Bende 6s kullanıcısıyım konuyu gördükten sonra denemek istedim bendede aynı cızırtı var sanırım önemsiz bir şey. Çünkü cihazım 3 hafta önce teknik servisten geldi. Fakat bendeki ses sadece feneri açtığımda geldi ve kulağıma iyice yaklaştırınca duyabildim.

Önemli bir şey değil. Servise götürüp de can sıkıcı onarım ücretleriyle karşılaşmanıza gerek yok. Kullanımda bir sorun yoksa olduğu gibi bırakın.

Bende 6s kullanıcısıyım konuyu gördükten sonra denemek istedim bendede aynı cızırtı var sanırım önemsiz bir şey. Çünkü cihazım 3 hafta önce teknik servisten geldi. Fakat bendeki ses sadece feneri açtığımda geldi ve kulağıma iyice yaklaştırınca duyabildim.
Çok teşekkür ederim. Evet sanırım cihazların genelinde var. Ben de flaşı yakınca farkettim ama ekran ışığı açıkken de oluyor.
Kronik bir problem, bir arkadaşımda da aynı sorun vardı.

Kamera lensinden geliyor büyük ihtimalle.

Yada tuş kilidinden.

Bence önemli birşey yok ama siz yine de bir teknik servise gösterin.
Teşekkür ediyorum 👍🏽

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı