6S'ten S7 Edge'e Geçilir Mi?

CaglarReyiz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Gayrimenkul Satış Müdürü
Profil Kapağı
1522576706
Arkadaşlar merhabalar. Ben eskiden bir android ( LG G2 ) kullanıcısı idim. Yaklaşık 4 gün sonra tam tamına 7 aylık bir iOs kullanıcısı olacam. Fakat Samsung'un çıkarttığı bu S7 Edge modeli gerçekten çok hoşuma gitti. Hem gelecek 7.0 güncellemesiyle ( beta sürümlerini yükleyenler oldukça memnun kaldığını söyledi ) telefon ciddi anlamda iyileştirme geldi hemde iOs'a göre daha rahat kullanıma sahip.

Sizce 6S'i S7 Edge takaslamam mantıklı olur mu? Lütfen değerli yorumlarını bir kaç cümle, madde vs. yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akıllı telefon dunyasındaki en güçlü işlemci ve kameraya sahip olduğu da göz önünde bulundurularak geçilmemesi için hiçbir sebep görmüyorum.

Karar sizin açıkcası. İki işletim sistemi arasında farklar var tabiki azımsanmayacak düzeyde. Performans olarak gözle görülür bir fark olacağını zannetmiyorum. Gerisi görünüşe ve size bağlı.

Akıllı telefon dunyasındaki en güçlü işlemci ve kameraya sahip olduğu da göz önünde bulundurularak geçilmemesi için hiçbir sebep görmüyorum.
Akıllı telefonlar üzerindeki en güçlü işlemci S7 Edge'den yaklaşık %40 daha fazla performans ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisinde. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Karar sizin açıkcası. İki işletim sistemi arasında farklar var tabiki azımsanmayacak düzeyde. Performans olarak gözle görülür bir fark olacağını zannetmiyorum. Gerisi görünüşe ve size bağlı.

Akıllı telefonlar üzerindeki en güçlü işlemci S7 Edge'den yaklaşık %40 daha fazla performans ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisinde. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Hangi değere baktığına göre değişir. Tek çekirdek performansında A10 geçiyor olabilir ama multi-core'da Exynos 8890 daha yüksek performans vermekte.

Daha iyi bir kamera, daha iyi bir ekran istiyorsan geç ama ben olsam geçmezdim 6S'in fiyatı hiç düşmüyor S7 ise ucuzluyor ve ikinci el piyasası düşüyor.

6S hala çok çok iyi. Takas yaparken para vermeyecekseniz ya da az bir fark verecekseniz geçilebilir.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı