7.000 TL bütçeli CAD programları için dizüstü tavsiyesi

Zafer Bey kusura bakmayın cevap biraz geç oldu. Deneme yapmam gerekti. Netcad programını kaldırıp sadece netgis ve netsurf modüllerini kurdum ve hesap modülü çalışıyor. Sizin bilgisayarda Netcad programını ve yardımcı modülleri uninstal programlarıyla kaldırıp tekrar denemenizi tavsiye ederim. Olmadı temiz bir kurulum yapıp sonra netcad kurun.
Tamamdır hocam. Çok teşekkür ederim.

Aylık indirimlerde fiyatı epey düşüyor. İşlemcisi i7 ve paneli 17.3".

Bahsettiğiniz bilgisayarı aldım. Lakin ram yükseltmesi yapmak istiyorum. Üzerinde Samsung M471A1K43CB1-CTD 8 GB DDR4 2666 MHz Ram bulunmakta. Aynı ram 430 TL iken 16GB DDR4-2666 Samsung NOTEBOOK RAMM471A2K43DB1‐CTD 500 TL acaba bunu taksam ikisi birlikte sıkıntısız olarak çalışır mı?

Bahsettiğiniz bilgisayarı aldım. Lakin ram yükseltmesi yapmak istiyorum. Üzerinde Samsung M471A1K43CB1-CTD 8 GB DDR4 2666 MHz Ram bulunmakta. Aynı ram 430 TL iken 16GB DDR4-2666 Samsung NOTEBOOK RAMM471A2K43DB1‐CTD 500 TL acaba bunu taksam ikisi birlikte sıkıntısız olarak çalışır mı?

Hayırlı olsun, güle güle kulanın, güzel bir laptop aldınız.

16GB'lık belleği alıp taktığınız zaman diğeri ile sorunsuz çalışır. Sonuçta her ikisi de 2666Mhz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı