7.000 TL telefon önerisi

Linkini atabilir misin? Çok güvenemiyorum ikinci ele problem çıkarır mı ?

Sıfır olursa 8500tl civarına daha iyi gibi ama. En azından biliriz ne aldığımızı.
Hatta S20 FE yerine size 8300'e Note 20 Ultra ilanı atayım. İkinci el temiz bulmak önemlidir. IMEI, ekran, darbe, hoparlör, vs. gibi testleri yapmadan almamak gerekir. İlanı aşağıya bıraktım. Onu harici dediğim gibi M33 veya M14 hâla iyi seçenektir ama M33'ün işlemcisi M14'e göre düşük ve M14'ün kamera kalitesi M33'e göre daha düşük. Karar sizin.

Redmi Note 10s neden önerilmedi mesela? Zamanında Realme 8 ile arasında kalmıştım M14'ten iyi değil midir?

Hatta S20 FE yerine size 8300'e Note 20 Ultra ilanı atayım. İkinci el temiz bulmak önemlidir. IMEI, ekran, darbe, hoparlör, vs. gibi testleri yapmadan almamak gerekir. İlanı aşağıya bıraktım. Onu harici dediğim gibi M33 veya M14 hâla iyi seçenektir ama M33'ün işlemcisi M14'e göre düşük ve M14'ün kamera kalitesi M33'e göre daha düşük. Karar sizin.

Yurt dışı zaten hocam uğraşmayalım bir kere dilleri yanmış telefon kapanmış.

Gayet alınabilir değil mi ?

@Erenk1905

Redmi Note 10s neden önerilmedi mesela? Zamanında Realme 8 ile arasında kalmıştım M14'ten iyi değil midir?

Yurt dışı zaten hocam uğraşmayalım bir kere dilleri yanmış telefon kapanmış.

Gayet alınabilir değil mi

Hiç fark etmedim. Note Pro 10S'i önermedim çünkü MIUI ile yaşanan kasma sorunu var ve güncel değil. MIUI 14 aldıysa belki düzelmiştir.

8300’e Note 20 Ultra ? Güldürmeyin, Note 10+ olsa neyse.

Geri
Yukarı