7.000 TL telefon önerisi

isdalwa

Decapat
Daha fazla  
Annem icin bir telefon bakiyoruz Max 7000TL basit oyunlar ve sosyal medya kullanmak icin aliyor. R ben Samsung A05s ve Realme 9I arasında kaldım. Sizce 7000TL civarina daha iyisi var mi? Varsa da onerirseniz sevinirim. Simdiden teşekkür ederim.

Annem icin bir telefon bakiyoruz Max 7000TL basit oyunlar ve sosyal medya kullanmak icin aliyor. R ben Samsung A05s ve Realme 9I arasında kaldım. Sizce 7000TL civarina daha iyisi var mi? Varsa da onerirseniz sevinirim. Simdiden teşekkür ederim.

2.el S10+ veya yenilenmiş A52s bakabilirsiniz o paraya. O bütçeyle sıfır telefondan pek hayır gelmez.

AMOLED ekran derken?

Hocam sanırım bu kanularda pek bilginiz yok. AMOLED bir ekran teknolojisidir. Her bir pikselin kendi ışığı vardır ve siyahlar herhangi bir ışığa gerek duymadığından daha güzel gözükür. Kısaca siyahlar daha siyah gözükür ve Samsung'un coğu cihazında bulunur ( bunun sebebi panellerini kendi üretmeleridir ) ayrıca daha canlı gözükür.

AMOLED ekran derken?

Ama yol yakınken alacaksanız A15 alın. Çok fiyat farkı yok.

Dosya Ekleri

• main-qimg-2176067b19f7ccad2418b6a81bfa0a28-lq.jpg
    main-qimg-2176067b19f7ccad2418b6a81bfa0a28-lq.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 12
  • lcd-oled-karsilastirmasi-hangisi-daha-iyi-nedir-tamindir.jpg
    lcd-oled-karsilastirmasi-hangisi-daha-iyi-nedir-tamindir.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 12
Hocam sanırım bu kanularda pek bilginiz yok. AMOLED bir ekran teknolojisidir. Her bir pikselin kendi ışığı vardır ve siyahlar herhangi bir ışığa gerek duymadığından daha güzel gözükür. Kısaca siyahlar daha siyah gözükür ve Samsung'un coğu cihazında bulunur ( bunun sebebi panellerini kendi üretmeleridir ) ayrıca daha canlı gözükür.

Hocam Samsung Galaxy 05ste AMOLED ekran yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı