7.000TL ekran kartı önerisi

RETGEX

Decapat
Daha fazla  
Minimum 4 GB DX12 olursa iyi olur. En iyi performansı verecek ekran kartı arıyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sadece oyun oynanacaksa bütçenizde bu iki kart mantıklı.

Kullanim amaci ve marka tercihi nedir? Eğer marka fark etmez ve amaç oyun ise@süleyman Yusuf hocamın önerileri diğer türlü RTX 3050 veya 2.el 3060.

Amacım oyun ve montaj için RTX3050'yi çok düşündüm RX6600 mu yoksa RTX3050 mi daha iyi ve bir de AMD driverlarının çok kötü oldugunu söylüyorlar NVIDIA cok daha iyi miş bu doğru mu?

Amacım oyun ve montaj için RTX3050'yi çok düşündüm RX6600 mu yoksa RTX3050 mi daha iyi ve bir de AMD driverlarının çok kötü oldugunu söylüyorlar NVIDIA cok daha iyi miş bu doğru mu?
NVIDIA'nın sürücü kısmında biraz daha iyi olduğu doğru.

Montaj ile uğraşacaksanız NVIDIA CUDA çekirdekleri sayesinde süreleri kısaltmada yardımcı oluyor. Alabiliyorsanız ikinci elden RTX 3060 bakabilirsiniz.

Hocam kullanım amacı içinde montaj da varsa RTX ekran kartı çok daha iyi olacaktır. Driver olarak AMD eski problemlerin bir çoğunu çözdü ama stabilite olarak Nvidia çoğu zaman daha iyi. Oyun performansı olarak 3050 çok memnun etmeyebilir haberiniz olsun.@Süleyman Yusuf hocamın da dediği gibi 2.el 3060'da tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı