7.1 kulaklık önerisi

Mahkumm

Picopat
Daha fazla  
Rush Hem'ın rhx72 7.1 mikrofonlu oyuncu kulaklığından daha yüksek ses ve özeliğe sahip kulaklık öneriniz var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 tl ye kadar çıkabilirim bu kullandığım kulaklığın bassı falan iyiydi ama gürültü azaltma özelliği falan yoktu bundan yüksek ses ve kulağı rahatsız etmiyecek aktif gürültü azaltma özelliği olan bir kulaklık arıyorum

1500 TL'ye kadar çıkabilirim bu kullandığım kulaklığın bassı falan iyiydi ama gürültü azaltma özelliği falan yoktu bundan yüksek ses ve kulağı rahatsız etmeyecek aktif gürültü azaltma özelliği olan bir kulaklık arıyorum

BlackShark v2X modelinde dpasif gürültü engelleme var. İyi iş çıkardığı söyleniyor. İncelemelerine bir bak derim.

BlackShark v2X modelinde dpasif gürültü engelleme var. İyi iş çıkardığı söyleniyor. İncelemelerine bir bak derim.
Peki bir şey sorucağım normal v2 modeli ile v2x modeli arasında ne gibi bi fark var ayrıca söylediğim rhx72 7.1 kulaklıktan daha mı iyi

Peki bir şey soracağım normal V2 modeli ile v2X modeli arasında ne gibi bir fark var ayrıca söylediğim rhx72 7.1 kulaklıktan daha mı iyi

V2 dahili bir ses kartıyla geliyor. V2X ses kartı olmadan geliyor. Anakarttaki ses kartından güç alıyor. Rush markasının daha iyi ürün ürettiğini duymadım. V2X ise fiyat performans kulaklıklar arasında sıkça adı geçen bir kulaklık.

Geri
Yukarı