7.1 şart mı?

barones

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir kulaklık alacağım, 500-600 arası bütçem var. Şu iki kulaklığı düşünüyorum. CS, Warzone gibi oyunlar oynuyorum. Sizce 7.1 alınır mı? Yoksa stereo işimi görür mü?

Yeni bir kulaklık alacağım, 500-600 arası bütçem var. Şu iki kulaklığı düşünüyorum. CS, Warzone gibi oyunlar oynuyorum. Sizce 7.1 alınır mı? Yoksa stereo işimi görür mü?

1.000Mbps internet gerekli mi?
Değil ama olsa harika olur.

Ucuz kulaklıktaki 7.1 donanımsal değil yazılımsal oluyor. Güya stereo ile gerçek 7.1 arası bir şey diyorlar ama baş ağırtıyor. Windows Sonic bile dandik kulaklıklardaki 7.1'den iyidir.

2 yıldır HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum sadece denemek için bir kez 7.1 açmıştım, bir daha hiç açmadım. Bana göre gereksiz kulağımı acıtıyor.

7.1 balondur, zırvadır. Oyun zaten sana sesi sanallaştırıyor. Ekstra bütçe ekleyip bir işe yaramayıp, üstüne ses kalitesini fazlasıyla düşüren 7.1'e ihtiyaç duymaya gerek yok.

Geri
Yukarı