7-12 bin TL bisiklet önerisi

YEKeren

Femtopat
Daha fazla  
7000 TL ile 12000 TL arası bütçem var 2. el bakıyorum sahibinden de her tarafa baktım ama Kron önerilmiyor önce XC150'ye daha sonra XC300'e karar vermiştim ama önerilmediği için başka markalara bakmaya karar verdim. Benim bilmediğim bu fiyat aralığında 27,5 jant 3.8 vites hidrolik fren özellikleri taşıyan bisikletler söyler misiniz?

Kron XC75 kullanıyorum, memnunum. Vitesler Shimano, ona söz yok zaten.

Okula gidip gelirken, gezerken ve canım sıkıldığında kullanıyorum.

3-8 vitesler Shimano altusta var. Kron aslında gayet iyi tercih edebilirsiniz onu. Onun dışında bu bütçede benim de kullandığım zoi 2.1 var kriterlerinize gayet uyuyor.

Her hafta içi sabah 6 akşam 6 km okula gitmek için bisiklet sürüyorum ama 50. km de XC150 nini maşasının dağıldığını söyleyen var gerçekleşme olasılığı çok düşük ama buna benzer yorumları bütün internette görünce direk almaktan vazgeçtim.

Her hafta içi sabah 6 akşam 6 km okula gitmek için bisiklet sürüyorum ama 50. km de XC150 nini maşasının dağıldığını söyleyen var gerçekleşme olasılığı çok düşük ama buna benzer yorumları bütün internette görünce direk almaktan vazgeçtim.
Hocam her denilene inanmayın, adam belki de kötü kullandı. Hor kullandı.

Hemen bisikleti kötülemeye gerek yok, eğer İstanbulda oturuyorsanız Unkapanı Çarşısı'na gidip görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı