7.500₺ sistem toplama

neviditelny

Femtopat
Daha fazla  
Argon X – MoleculePC bu sistem nasıl sizce alınır mı? Artısı eksisi nelerdir bilgilendirirseniz çok memnun olurum? (bütçe sadece kasa için Max 7.5k)
Genel olarak CS:GO ve LoL oynuyorum aynı zamanda dersler için Java ve VS Code kullanıyorum. Bu sistem beni ne kadar idare eder?

Monitör vs istiyor musunz hocam.
Argon X – MoleculePC bu sistem nasıl sizce alınır mı? Artısı eksisi nelerdir bilgilendirirseniz çok memnun olurum? (bütçe sadece kasa için Max 7.5k)
Genel olarak CS:GO ve LoL oynuyorum aynı zamanda dersler için Java ve VS Code kullanıyorum. Bu sistem beni ne kadar idare eder?

Sistem çok iyi Cyberpunk'dan emin değilim ama her oyunu neredeyse Ultra'da 1920x1080 açacak bir sistem.

Sakın almayın ekran kartı stoklarını bekleyin RTX 2060 alırsınız.

Artık bekleyecek zamanım kalmadı açıkcası. Zaten bu gidişle çok fazla fiyat düşüşü olacağını sanmıyorum kısa vadede.

Monitör vs istiyor musunz hocam.

Sistem çok iyi Cyberpunk'dan emin değilim ama her oyunu neredeyse Ultra'da 1920x1080 açacak bir sistem.

Bilgisayarın bileşenleri hakkında bir bilginiz var mı? Ne bileyim dandik bir PSU falan var mı pek anlamıyorum. Monitörüm var şu an için sadece kasa arıyorum

Stok gelince alabileceğinimi sanıyorsun? Minigciler hepsini toplar merak etme.

Sizi fazlası ile idare edecektir bu fiyata bulmanız gerçekten mükemmel kaçırmayın derim.
Bilgisayarın bileşenleri hakkında bir bilginiz var mı? Kötü bir psu ya da kronık sorunlu ssd var mı sistemde?

Geri
Yukarı