7.500 TL 27 inç IPS panel monitör önerisi

Sistem özellikleriniz nedir? Kaç k bir monitör arıyorsunuz? Rekabetçi bir oyun içinse eğer 1ms gecikmeye mi sahip olmalı? Yoksa gecikme önemli değil mi? İhtiyaç duyduğunuz özellikleri biraz belirtmelisiniz size yardımcı olabilmemiz için. ne için IPS panele ihtiyaç duyuyorsunuz tasarım mı yapacaksınız?

Sistem özellikleriniz nedir? Kaç k bir monitör arıyorsunuz? Rekabetçi bir oyun içinse eğer 1ms gecikmeye mi sahip olmalı? Yoksa gecikme önemli değil mi? İhtiyaç duyduğunuz özellikleri biraz belirtmelisiniz size yardımcı olabilmemiz için. ne için IPS panele ihtiyaç duyuyorsunuz tasarım mı yapacaksınız?
Daha çok hikayeli oyunlar oynuyorum bütçem dolayısıyla 1080 p bir monitör düşünüyorum 2k olsa daha iyi olur tabi sistemi yeni alıyorum düşündüğüm sistemde işlemcim 5600 ekran kartım 4060 OC tasarım yapmayacağım ekstra olarak sistem içinde şu yerine şu daha iyi gibi önerinizi de dikkate alırım

Daha çok hikayeli oyunlar oynuyorum bütçem dolayısıyla 1080p bir monitör düşünüyorum 2K olsa daha iyi olur tabii sistemi yeni alıyorum düşündüğüm sistemde işlemcim 5600 ekran kartım 4060 OC tasarım yapmayacağım ekstra olarak sistem içinde şu yerine şu daha iyi gibi önerinizi de dikkate alırım.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın bence iyi bir sistem topluyorsunuz. Anakartınızı ve diğer bileşenleri sormama gerek yok diye düşünüyorum bu işlemci ve kartı taşıyacak bileşenleri birleştireceğinizi düşünerek. Yalnızca sormak istediğim şey alacağınız 4060'ın VRAM'i 16 GB mı olacak yoksa 8 GB mı? Size ona göre 1080p yahut 2K monitör önereceğim.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın bence iyi bir sistem topluyorsunuz. Anakartınızı ve diğer bileşenleri sormama gerek yok diye düşünüyorum bu işlemci ve kartı taşıyacak bileşenleri birleştireceğinizi düşünerek. Yalnızca sormak istediğim şey alacağınız 4060'ın VRAM'i 16 GB mı olacak yoksa 8 GB mı? Size ona göre 1080p yahut 2K monitör önereceğim.
16 GB olacak

Normal RAM zannettim 8 GB VRAM

Son düzenleme:

Bence 6800 gibi bir fiyata pivot özellikleri olmayan bir monitör saçma olur attığım monitörde pivot özellikleri fazlasıyla var aynı zaman da son zamanlarda öneriliyor ki ben de anlık olarak kullanıyorum hiçbir sorununu göremdim.

Bu arada Lenovo istemiyorum daha tanınmış bir şey isterim dersen bu var https://www.akakce.com/monitor/en-u...sync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,442075420.html

Daha çok hikayeli oyunlar oynuyorum bütçem dolayısıyla 1080 p bir monitör düşünüyorum 2k olsa daha iyi olur tabi sistemi yeni alıyorum düşündüğüm sistemde işlemcim 5600 ekran kartım 4060 OC tasarım yapmayacağım ekstra olarak sistem içinde şu yerine şu daha iyi gibi önerinizi de dikkate alırım
500 lira daha çıkabilirsen.

500 lira daha çıkabilirsen.

Hocam 4060 günümüz oyunlarında uygun ayarlarda 2K oynatır ama ileride tekrar 1080P'ye düşecek saçma olur bence ama ileride kartı değişirim derse bilemem. Ama onun dışında monitör çok güzel.

Geri
Yukarı