7.500 TL dizüstü bilgisayar önerisi

tndx

Kilopat
Daha fazla  
Üniversitede mühendislik programları amacıyla laptop 7500 TL civarında laptop arıyorum. Oynarsam genel olarak CS:GO gibi basit oyunlar oynarım. Linkini bıraktığım laptopu önerir misiniz? Yoksa tavsiyelerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Bütçeyi arttırabilirseniz;

Artıramazsanız ;

Bütçeyi arttırabilirseniz;

Artıramazsanız;

Hocam bu arkadaşın attığı laptopları alman bana kalırsa daha mantıklı olacaktır.

Anladım teşekkür ederim. Şuan gördüğüm kadarıyla stoklarda yok peki sipariş verdiğimde fiyat değişikliği gibi bir durum söz konusu olur mu ve tahmini ne kadar sürer ulaşması?

Huawei Matebook, Lenovo Ideapad yada Asus Vivobook makul bence.Tabii HP Pavilion'u da bir gözden geçir derim.
Anladım teşekkür ederim. Şuan gördüğüm kadarıyla stoklarda yok peki sipariş verdiğimde fiyat değişikliği gibi bir durum söz konusu olur mu ve tahmini ne kadar sürer ulaşması?
2-3 hafta. Ama değişebilir tabii.

Hp için ısınma problemi var diyorlardı, yeni serilerinde de aynı durum var mı acaba?
Yani şimdi kanka genel olarak bakacak olursak, hangi laptop veya genel olarak hangi cihaz ısınmıyor ki? Oyunda zaten anlatmama gerek yok. O yüzden bence cihazlarda ısınma pek bir problem olmazdı bana. Hem fena mı? Kış vakitleri seni ısıtacak birşey de olur :)

Elektronik şans işi aslında ısınma herkes de olamayabiliyor.

Geri
Yukarı