7.500 TL monitör önerisi

Bütçe
7.500-8.000 ₺
Hocam naptınız adam CS:GO Valorant diyor 31-32 inçlik ekran öneriyorsunuz.

Hocam bence 24 alın ben 24 ile oynuyorum gayet rahat hatta bazen gözden kaçırdığım da oluyor eğer böyle sürekli Forza Rocket League Flight Simulator falan oynasaydınız 27 önerirdim fakat ağırlıklı CS:GO Valorant için 24 öneririm.
sadece bir öneri

CS oynayacağım deyip VA panel bakman doğru olmamış. Madem FPS oyuncususun neden VA?
Bir de daha yaygınlaşmamış monitör hakkında (Cooler Master için konuşuyorum) olumsuz yorum yazan kaynağın nedir? Bilgi olarak okumak isterim.
Ayrıca 2K stoklar pek mevcut değil. Olanlar belli ve bütçeleri yüksek.
Technopat inceleme yapmıştı o videonun yorumunda gördüm. Tabii ki bir kişinin başına geliyor diye bütün ürün kusurlu olmuyor ama Cooler Master monitör piyasasına yeni girdiği içinde şüphem var siz ne dersiniz?

Dell öneremiyoruz stok yok.
Alternatif CM var. VA panel önermiyorum.
ASUS TUF bazı sorunları mevcut. Alınır ama riskli.

24 İnç monitör de uyar bana. Bir önerin var mı hocam?
Buyurun CS:GO Valorant.

Şu an kaç inçe karar verdiniz ona göre öneri yapacağım.
24 iyidir, zaten CS:GO oynayanların çoğu 24 inç kullanıyor.

24 inç monitör de uyar bana. Bir önerin var mı hocam?

24 iyidir, zaten CS:GO oynayanların çoğu 24 inç kullanıyor.

@charmender404 Özelliklerde vakıf kalalım o zaman. Zaten stok yok piyasada.
Kaç inç, hangi çözünürlük ve maksimum bütçe belirt.
Yorumumu sorarsan o kartın hakkı 2K'dır. Yıllarca FPS oynayacaksan 1080p tipik bir monitör öneririz. Fakat tavsiye etmiyorum.
Hocam 24 inç, 1440P bir monitör sanırım benim için çok daha iyi olacak. 240 HZ bulabilirsek öncelikli tercihim. Stok sorunu sadece monitör için değil neredeyse bilgisayar parçalarının çoğunda yok büyük sıkıntı.

Hocam 24 inç, 1440P bir monitör sanırım benim için çok daha iyi olacak. 240 HZ bulabilirsek öncelikli tercihim. Stok sorunu sadece monitör için değil neredeyse bilgisayar parçalarının çoğunda yok büyük sıkıntı.
2k 24 incde gordugum tek monitor bu hocam oda butcenizi asar 24 inc genelde 1080p oluyor
27 inc 2k da cok var biraz daha arastirirsan yukardaki arkadasin onerdigi coller master bence istedigini karsilar

Yeni konular

Geri
Yukarı