7.500 TL'ye satılan iPhone 13 Pro Max alınır mı?

eren özkul

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşım Instagram'dan iPhone 13 Pro Max almış bu fiyata numarayı SIM kartına tanımlamışlar tek hatlıymış vesaire. Sorunsuz kullanıyor 5 aydır aynı sayfadan bu fiyata alınır mı? Bilmediğimden soruyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar bir arkadaşım Instagram'dan iPhone 13 Pro Max almış bu fiyata numarayı SIM kartına tanımlamışlar tek hatlıymış vesaire. Sorunsuz kullanıyor 5 aydır aynı sayfadan bu fiyata alınır mı? Bilmediğimden soruyorum yardımcı olur musunuz?
Hocam arkadaşınız replika almış haberi yok.

Kesin bir şeyi vardır bu fiyata iPhone 13 Pro Max olmaz.

orijinal olduğunu söyleyip garanti veriyorlar teşhir ürünü olduğunu söylemişler

Ben de ileride arıza çıkar diye düşünüyorum ama garanti vermişler
Hocam ne garantisi yahu? O telefon orjinal olsun bu forumu bırakırım haberiniz olsun. 7.500TL'ye yurtdışı bile olsa bu fiyata bu la maz sı nız.

OUTLET teşhir bu fiyata imkan yok.

Orijinal olduğunu söyleyip garanti veriyorlar teşhir ürünü olduğunu söylemişler.

Ben de ileride arıza çıkar diye düşünüyorum ama garanti vermişler.

Hocam garanti vermeleri bir şey değiştirmez, bu fiyata iPhone 13 Pro Max olmaz.

Hocam ne garantisi yahu? O telefon orjinal olsun bu forumu bırakırım haberiniz olsun. 7.500TL'ye yurtdışı bile olsa bu fiyata bu la maz sı nız.

OUTLET teşhir bu fiyata imkan yok.
dükkan konumu var hocam telefonun orijinal olup olmadığını veyahut bir sıkıntısı olup olmadığını anlamak mümkün mü gidip kontrol etmek vesaire?

Geri
Yukarı