iPhone 13 Pro Max vs 13 Pro

Sadece küçük gelmesi için açmadım konuyu, aralarında boyut, batarya gibi özellikler farklı.
Bilgisi olan kişilerden destek almak için açtım.
E iyi de dedikleriniz ile cevaplarınız gerçekten hiç uyuşmuyor. 13 Pro önerenlere sadece abim telefon küçük dedi derseniz zaten olay bitiyor ? Siz 13 Pro neden öneriyorsunuz diye sormuyorsunuz ki, tek cevap, O zaman gidin Pro Max alın yani ?

E iyi de dedikleriniz ile cevaplarınız gerçekten hiç uyuşmuyor. 13 Pro önerenlere sadece abim telefon küçük dedi derseniz zaten olay bitiyor? Siz 13 Pro neden öneriyorsunuz diye sormuyorsunuz ki, tek cevap, O zaman gidin Pro Max alın yani?

Hocam ne bu sinir :)

Sadece fikir danışmanlığı aldım?

Hocam ne bu sinir :)

Sadece fikir danışmanlığı aldım?

Zaten başka arkadaşlar açıklama yaptığı için diğerlerine de sormak istemedim.

Abim 13 Pro elime küçük geliyor dedi.

13 Pro elime küçük geliyor dedi abim hocam.

6.06 inç bir IPhone'a göre bence, gayet büyük hocam. Şahsen ben 4.7 inç iPhone 8 kullanıyorum.

Abim 13 Pro elime küçük geliyor dedi.

13 Pro elime küçük geliyor dedi abim hocam.

E hocam sizin alacağınız telefon, belliymiş zaten.

6.06 inç bir IPhone'a göre bence, gayet büyük hocam. Şahsen ben 4.7 inç iPhone 8 kullanıyorum.

E hocam sizin alacağınız telefon, belliymiş zaten.

Hocam küçük derken şöyle söyleyeyim, abim iPhone 8 Plus kullanıyor fakat 8 Plus büyük gelirken 13 Pro elinde daha küçük gelmiş bende onu anlayamadım kenarları köşeli olduğundan mı acaba?

Kullanım kolaylığı olarak kesinlikle Pro modelinin alınması taraftarıyım. 8 Plus'ta bile zorlanan biri olarak Max kesinlikle çekilecek çile değil. Arada da pil ömrü dışında hiç fark yok zaten.

Arkadaşlar yazan için teşekkürler ederim. İki telefon arasında karar kılıp, telefonu kullanınca deneyimlerimi paylaşacağım.

Hocam küçük derken şöyle söyleyeyim, abim iPhone 8 Plus kullanıyor fakat 8 Plus büyük gelirken 13 Pro elinde daha küçük gelmiş bende onu anlayamadım kenarları köşeli olduğundan mı acaba?
Yanlardan basık uçlardan daha uzun. Ekranı daha büyük ama klavyesi daha sıkışık.

Yeni konular

Geri
Yukarı