7.500 TL'ye satılan iPhone 13 Pro Max alınır mı?

dükkan konumu var hocam telefonun orijinal olup olmadığını veyahut bir sıkıntısı olup olmadığını anlamak mümkün mü gidip kontrol etmek vesaire?
Hocam o hangi dükkan söyleme şansınız var mı? Telefon sahtedir replikadır hocam, garanti verseler bile o garanti olmaz. iPhone 13 Pro Max replikaları dönüyor. Bunu arka kameradan ve çentikten anlayabilirsiniz. Hatta telefonu biraz kuracalarsanız, eğer replika ise play store bile bulabilirsiniz cihazda.

Hocam o hangi dükkan söyleme şansınız var mı? Telefon sahtedir replikadır hocam, garanti verseler bile o garanti olmaz. iPhone 13 Pro Max replikaları dönüyor. Bunu arka kameradan ve çentikten anlayabilirsiniz. Hatta telefonu biraz kuracalarsanız, eğer replika ise play store bile bulabilirsiniz cihazda.

buyrun hocam inceleyin anlarsınız ben de bilmediğimden soruyorum adam kimlik vs attı

buyrun hocam inceleyin anlarsınız ben de bilmediğimden soruyorum adam kimlik vs attı
Hass hocam. Bu Instagram sayfaları 13-14 bin diyip, ilk başta ödeme yapıyorsunuz. Sonrasında adamlar size çakma bir cihaz gönderiyor sakın inanmayın kananlar var buna.

Hiç cihaz bile göndermeyebilirler. Güvenmeyin böyle sayfalara, güvenilir değildir hocam. Takipçi sayısına bakmayın takipçi hilesi basmışlar.

Buyurun hocam inceleyin anlarsınız ben de bilmediğimden soruyorum adam kimlik vs attı.

Hocam sakın bunlar çok kişiyi dolandırıyorlar.

Arkadaşlar bir arkadaşım Instagram'dan iPhone 13 Pro Max almış bu fiyata numarayı SIM kartına tanımlamışlar tek hatlıymış vesaire. Sorunsuz kullanıyor 5 aydır aynı sayfadan bu fiyata alınır mı? Bilmediğimden soruyorum yardımcı olur musunuz?

7, 5K ye 13 Pro Max yok. Cihaz replika cihazıdır.

Arkadaşının bu sayfadan 7.500 liraya telefon alıp kullandığına inanmıyorum. Yalan söylüyorsun. Attığın Instagram sayfası dolandırıcılık amaçlı açılmış bariz belli. 13 Pro Max'in sadece ekranı bile 7.500 liradan pahalı. :D

Arkadaşlar bir arkadaşım Instagram'dan iPhone 13 Pro Max almış bu fiyata numarayı SIM kartına tanımlamışlar tek hatlıymış vesaire. Sorunsuz kullanıyor 5 aydır aynı sayfadan bu fiyata alınır mı? Bilmediğimden soruyorum yardımcı olur musunuz?

O fiyata satılan bir iPhone 13 Pro Max;

Ya çakmadır.
Ya çalıntıdır.
Ya da teşhir ürünü falandır, bulaşmanızı pek tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı