7.56 Mbps indirme hızı 3 kişilik aile için yeterli mi?

Cagannnn

Decapat
Yer
Tristan da Cunha
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Turkcell Superonline kullanıyorum; kardeşim sürekli YouTube izliyor, ebeveynim ise Zoom üzerinden canlı ders açıyor. Ben ise bir Gamer'im, pingim çıkmıyor lakin yeterli midir merak ettim. Resmi açamayan olursa 7.56 Mbps indirme hızı, 0.77 Mbps yükleme hızı. Bu aile için yeterli midir?

1615554503427.png

Hocam bence yeterli değil ama bir problem yaşamadan kullanabiliyorsanız yeterli olabilir. En fazla kaç mbps hız alabiliyorsunuz NetSpeed veya Turknet üzerinden sorgular mısınız?

Zoom üzerinden canlı dersler için yükleme hızınız çok düşük. Sanırım adsl kullanıyorsunuz. İnternetinizi sizin haricinizde bir kişi bile sadece facebook'a girmek için kullansa bile internetinizin tam kapasitesini kullanacağı için pinginizin yüksek olması normal. Kesinlikle yeterli değil ISS'ınızı değiştirmenizi tavsiye ederim.

Turkcell Superonline kullanıyorum; kardeşim sürekli YouTube izliyor, ebeveynim ise Zoom üzerinden canlı ders açıyor. Ben ise bir Gamer'im, pingim çıkmıyor lakin yeterli midir merak ettim. Resmi açamayan olursa 7.56 Mbps indirme hızı, 0.77 Mbps yükleme hızı. Bu aile için yeterli midir?

Eki Görüntüle 918779

0, 77 Mbps hız ile ping çıkmıyorsa ve ebeveyninizin açtığı canlı yayın kasmıyorsa çok iyi bir altyapınız var. 😃

Geri
Yukarı