7-8 bin TL Yenilenmiş telefon önerisi

Bütçe
8000tl

darudevy

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, sadece internette dolaşmak, video izlemek, kısaca çoğu zaman basit işlerde kullanmak için kasma/donma yapmayacak yenilenmiş telefon almayı planlıyorum. Sizin önerileriniz ne olur? Android/ios fark etmez. Bütçe olarak da 7-8k arası bütçem bulunmakta.

Merhaba, sadece internette dolaşmak, video izlemek, kısaca çoğu zaman basit işlerde kullanmak için kasma/donma yapmayacak yenilenmiş telefon almayı planlıyorum. Sizin önerileriniz ne olur? Android/ios fark etmez. Bütçe olarak da 7-8k arası bütçem bulunmakta.
Apple tarafına bak derim o fiyata Android'ler bir kaç sene sonra gidebilir İPhone X öncesi modellere bakın.

iPhone X ve öncesine bakın.

O fiyata yenilenmiş s10/s10 Plus veya s20/s20fe alınabilir. O yüzden kararsız kaldım.

Samsung düşünceni anlıyorum. Samsung cephesinde içime sinen a53.Bugünlerde almayı düşündüğüm bir ürün. Fiyat bandından yukarıda o yüzden bir şey diyemedim. İkinci el düşünürsen. Karar sende.

Yenilenmiş cihaz alınmaz. İkinci el SE 2020 ya da S10 Lite almanı tavsiye ederim.

Yenilenmiş cihaz almanı önermiyorum, özellikle de iPhone. Sıfır olarak A33 alabilirsin ya da ikinci el S20 FE-S10+ Plus öneririm. iPhone tarafında en fazla 8 Plus veya X alabilirsin ama değmez çünkü S10+ Plus X'i geçtim XS'den bile daha iyi bir telefon ve aynı şekilde S20 FE'de iPhone 11'den.

Geri
Yukarı