7-8 bin TL'ye üniversiteli öğrenci için telefon tavsiyesi

rex-6126

Kilopat
Başlıkta gördüğünüz gibi üniversite öğrencisi için 7-8 bin TL bütçeyle alınması gereken en mantıklı cihaz nedir?

Tam olarak istediğiniz nitelikler nelerdir?

Video çekimi iyi olması gerek. Enstrüman çalarken kayıt alıyorum, kaliteli video ve ses alırsa iyi olur. Onun haricinde ille de şu özellik olacak diye bir şartım yok. Sadece bu fiyatları en çok hak eden cihaz hangisi onu öğrenmek istiyorum.

Galaxy A33 5G alma fırsatınız varsa çok iyi olur.
5G ülkemizde yok diye duydum, varsa bile ihtiyacım yok acaba başka bir artısı mı var 5g olan modelin?

Video çekimi iyi olması gerek. Enstrüman çalarken kayıt alıyorum, kaliteli video ve ses alırsa iyi olur. Onun haricinde ille de şu özellik olacak diye bir şartım yok. Sadece bu fiyatları en çok hak eden cihaz hangisi onu öğrenmek istiyorum.

5G ülkemizde yok diye duydum, varsa bile ihtiyacım yok acaba başka bir artısı mı var 5G olan modelin?

Hocam illaki daha iyi verim alırsınız internet konusunda.

Başlıkta gördüğünüz gibi üniversite öğrencisi için 7-8 bin TL bütçeyle alınması gereken en mantıklı cihaz nedir?

POCO X3 NFC alabilirsiniz. 1.5 senedir aktif olarak kullanıyorum. Kamera, hoparlör, batarya, ekran vs. her şeyinden memnunum. Sadece sizin için güncelleme önemli ise son Android güncellemesi olan Android 12'yi aldı ve artık sadece MIUI güncellemesi alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı