7-9 bin TL ekipman önerisi

Bütçe
7-9k

mryu

Femtopat
Daha fazla  
Sistem diziyorum şu an. Birkaç tane alternatifim var fakat en düşük alternatifim 3070, en iyisi 4070 Ti'lı.

Monitör, kulaklık (iyi bir mikrofonu olması önemli) ve klavye alacağım.

Sağlam sistem dizdiğim için herkes bu sistemlerin hakkı 2K diyor fakat bu bütçeyle 2K monitör alıp diğerlerini de alabilir miyim emin değilim.

Şimdilik düşündüklerim şunlar:

Monitör: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK

Klavye: Logitech G G413 SE Tactile Türkçe Q Mekanik Gaming Klavye (920-010556) - Gaming.Gen.TR

Kulaklık: CORSAIR Void Elite RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Biliyorum daha harcayacak bütçem var fakat sonuçta ne kadar az o kadar iyi.

Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem diziyorum şu an. Birkaç tane alternatifim var fakat en düşük alternatifim 3070, en iyisi 4070 Ti'lı.

Monitör, kulaklık (iyi bir mikrofonu olması önemli) ve klavye alacağım.

Sağlam sistem dizdiğim için herkes bu sistemlerin hakkı 2K diyor fakat bu bütçeyle 2K monitör alıp diğerlerini de alabilir miyim emin değilim.

Şimdilik düşündüklerim şunlar:

Monitör: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK

Klavye: Logitech G G413 SE Tactile Türkçe Q Mekanik Gaming Klavye (920-010556) - Gaming.Gen.TR

Kulaklık: CORSAIR Void Elite RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Biliyorum daha harcayacak bütçem var fakat sonuçta ne kadar az o kadar iyi.

Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdi senin toplam bütçen nedir ekipman her şey dahil ona göre bir öneri yapalım size.

3070'le 4070ti arası bir sistem kuracaksanız 1080p monitör çok yazık olur. Bence gerekirse diğer parçalardan biraz kısın ama 2K monitör alın.

Toplam 45k diyelim.
Sistem bu şekilde.
35.200TL tutuyor bunlar.
Monitör olarak:
Bunu da eklersek toplam 43900TL oluyor.
Kalan 1200TL'ye de ekipman alacaz kardeşim şunu merak etme ilk başta bütün parayı sisteme vermen gerekir ekipman kolay değişir.3070 alıp 2000TL mouse alman sana hiçbir yara sağlamaz.Ekipman önerilerim ise şu:
Evet 45k'ya her şey dahil sistemini dizdik önerilerim buydu ve bütün parçalar kaliteli buna emin olabilirsiniz dostum hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı