7 ay mining yapılmış RTX 3070 alınır mı?

Basmakcı

Hectopat
Merhaba.
7 ay mining yapılmış RTX 3070 ekran kartı alınır mı? 5 bine bırakıyor. Karta iyi baktığından gayet emin. Stabil OC yaparak kullandığını söylüyor. Ben haftada Max 10 saat oyun oynayan birisiyim. 2K monitörle kullanacağım. Beni 3 sene götürse yeter. Kartı almaya gittiğimde FurMark testi nasıl olursa almalıyım.

Piyasanın çok çok altına bırakıyor, güvenilir mi bilemedim. Şu an modeline göre 7-10 bin TL arası fiyatı var. Ki bunların çoğu yine maden yapılmış kartlar.

Ha 7 ay mining yapılmış ha 7 ay oyun oynanmış, benim gözümde ikisinin de hiçbir farki yok. Test edersiniz, baktınız sıcaklıklar normal, alınmaması için bir sebep kalmıyor.

7 ay mining yapılmış demek 7 ay aralıksız tam güçte kullanılmış demek. Araba alırken kmsine mi bakarsınız kullanılan süresine mi? Fiyat çok uygunsa alınabilir.

Ha 7 ay mining yapılmış ha 7 ay oyun oynanmış, benim gözümde ikisinin de hiçbir farki yok. Test edersiniz, baktınız sıcaklıklar normal, alınmaması için bir sebep kalmıyor.

Piyasanın çok çok altında fiyatı fakat beğenmedim atan arkadaşlar şöyle düşünebilir, 7 ay boyunca 10 15 saat yoğun bir şekilde oyun + yayın yapılmış bir kartmı yoksa stabil ayarlarda 7 ay mining yapılmış bir kart mı? Bence BIOS atılmadıktan sonra kontrol edilip alınabilir alırkende FurMark testine sokun ve sıcaklık ve fan hızına önem verin.

7 ay mining yapılmış demek 7 ay aralıksız tam güçte kullanılmış demek. Araba alırken kmsine mi bakarsınız kullanılan süresine mi? Fiyat çok uygunsa alınabilir.

Hmm gerçi oda var evet onu düşünemedim.

Piyasanın çok çok altında fiyatı fakat beğenmedim atan arkadaşlar şöyle düşünebilir, 7 ay boyunca 10 15 saat yoğun bir şekilde oyun + yayın yapılmış bir kartmı yoksa stabil ayarlarda 7 ay mining yapılmış bir kart mı? Bence BIOS atılmadıktan sonra kontrol edilip alınabilir alırkende FurMark testine sokun ve sıcaklık ve fan hızına önem verin.

Hmm gerçi oda var evet onu düşünemedim.

Sıcaklık ve fan değerleri kaç arası olursa alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı