7 ayda vücut yapılır mı?

• Konuyu başlatan Emzik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 208

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
18 yaşındayım 184 cm boyundayım. Son 3-4 haftadır bulk yapıyorum, 63 kilodan 72ye çıktım hedefim 75. günde 300 g tavuk göğsü yiyorum, ortalama 90-95 g protein alıyorum. Kreatin kullanıyorum, salona gidiyorum. 6-7 aylık bir süreçte vücudum büyür mü?

Pek bir şey beklememek lazım ama tabi gözle görülür güzel bir değişim olur disiplinli olup iyi beslenirsen.

Haftada 6 gün günde 2 saat çalışıyorum. Pazar gitmiyorum. Bir zararı olur mu?
2 saat fazla 1-1.5 saat gelişim için daha iyi olacaktır. Bence pazar günü gidin perşembe günü gitmeyin, dinlenme olarak daha iyi olur.

Her gün Full body yapmak zararlı mı? Bacak dışı her bölgeyi çalışıyorum.
Full body yapmak zararlı değildir ama split çalışmak daha iyidir. Bacak da çalışmalısın.

Her gün Full body yapmak zararlı mı? Bacak dışı her bölgeyi çalışıyorum.

Neden bilmiyorum ama çoğu spora başlayan kişi bacağı atlıyor. Her bölge gibi bacakta önemli bacak çalışmalısın.

Pek bir şey beklememek lazım ama tabii gözle görülür güzel bir değişim olur disiplinli olup iyi beslenirsen.

2 saat fazla 1-1.5 saat gelişim için daha iyi olacaktır. Bence pazar günü gidin perşembe günü gitmeyin, dinlenme olarak daha iyi olur.

Full body yapmak zararlı değildir ama split çalışmak daha iyidir. Bacak da çalışmalısın.

Pazar günü salon kapalı o yüzden gidemiyorum. Full body yaparak mı yoksa split çalışarak mı daha hızlı büyürüm?

Geri
Yukarı