Çözüldü 7 Days to Die lambalar nasıl yakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

King Of Legends

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 3200MHz
Ekran kartı
Nvidia RTX 3050Ti
Anakart
Monster Abra A7 V13.2.3
İşlemci
İ5 11400H
Merhaba bu oyunda ışık, lambalar vs. var. Fakat bunları yakamıyorum, kitaba bakınca da bunlar tasarlanırken yanarlar gibi bir şey yazıyor onu da anlamadım. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
(Place of Interest) diyor, bunu açıp kapatamıyorsunuz diye biliyorum. Detaylı baktığımda da bir bilgi bulamadım. Bulursanız siz yazarsınız. Wire Tool ile yanmıyorsa emin değilim.
Lambayı koydunuz. Ardından iki seçeneğiniz var:

1) Pil şarj ünitesi yapmak ve içine akü koymak. Sonra o şarj ünitesinden "Wire Tool" yardımı ile lambaya kablo çekmek. (Akünün şarjını doldurmak için jeneratör yapmanız ve onu pil şarj ünitesine bağlamanız gerekecek yani bu geçici bir çözüm)

2) Direkt jeneratör yapmak, yaptıktan sonra da "Wire Tool" yardımı ile jeneratörden lambaya kablo çekmek.

Hayat kolaylaştıran iki üç bilgi:

1) Kablo karmaşası olmaması için kabloları düzgün çekin. Duvarlara "Electric Wire Relay" koyun ve kablonuzu o relayler üzerinden dolandırın.

2) Eğer yakmak istediğiniz lambayı uzakta bir yere koyacaksanız veya evin tüm ışıklarını tek seferde yakmak gibi şeyler istiyorsanız güç düğmesi yapın, jeneratörü o düğmeye sonra da diğer tüm lambalara bağlayın.

Bunları bir şekilde craftlamanız, şematiklerini bulmanız veya yetenek ağacından puanlarına vermeniz gerekiyor.

Lambayı koydunuz. Ardından iki seçeneğiniz var:

1) Pil şarj ünitesi yapmak ve içine akü koymak. Sonra o şarj ünitesinden "Wire Tool" yardımı ile lambaya kablo çekmek. (Akünün şarjını doldurmak için jeneratör yapmanız ve onu pil şarj ünitesine bağlamanız gerekecek yani bu geçici bir çözüm)

2) Direkt jeneratör yapmak, yaptıktan sonra da "Wire Tool" yardımı ile jeneratörden lambaya kablo çekmek.

Hayat kolaylaştıran iki üç bilgi:

1) Kablo karmaşası olmaması için kabloları düzgün çekin. Duvarlara "Electric Wire Relay" koyun ve kablonuzu o relayler üzerinden dolandırın.

2) Eğer yakmak istediğiniz lambayı uzakta bir yere koyacaksanız veya evin tüm ışıklarını tek seferde yakmak gibi şeyler istiyorsanız güç düğmesi yapın, jeneratörü o düğmeye sonra da diğer tüm lambalara bağlayın.

Bunları bir şekilde craftlamanız, şematiklerini bulmanız veya yetenek ağacından puanlarına vermeniz gerekiyor.
Jeneratörü koydum ama kablo koyunca bir şey olmuyor içine gerekli malzemeleri de koydum fakat ondan kabloyu nasıl çekeceğim etrafına kablo koymam bir işe yaramadı.

Jenaratörden kablo çekmen lazım
Bu işlemi nasıl yapabiliyorum video falan var mı?

Jeneratörü koydum ama kablo koyunca bir şey olmuyor içine gerekli malzemeleri de koydum fakat ondan kabloyu nasıl çekeceğim etrafına kablo koymam bir işe yaramadı.

Bu işlemi nasıl yapabiliyorum video falan var mı?

"How to use Wire Tool?" diye aratıp bakın. Onu elde etmesi var çünkü bir de. Kablo çekmeniz için gerekli olan alet o. Sağ tık ile jeneratöre, sonra nereye istiyorsanız ona da gidip sağ tık yapıyorsunuz. Kabloyu kesmek için de sol tık. Özellikle kablo arayıp bulmuyorsunuz yani. O alet kablo çekmek için yeterli.

"How to use Wire Tool?" diye aratıp bakın. Onu elde etmesi var çünkü bir de. Kablo çekmeniz için gerekli olan alet o. Sağ tık ile jeneratöre, sonra nereye istiyorsanız ona da gidip sağ tık yapıyorsunuz. Kabloyu kesmek için de sol tık. Özellikle kablo arayıp bulmuyorsunuz yani. O alet kablo çekmek için yeterli.
Aga dediğinizde lamba falan yanmıyor. Ben ışıkları koyuyorum açıklamada portatif tasarlanmıştır elektriğe ihtiyaç duymaz yazıyor.

Bulamadım öyle bir eşya fotoğraf atma imkanınız var mı?
Böyle bir cihaz.
Ekran görüntüsü 2023-03-29 152716.png

Yeni konular

Geri
Yukarı