7 Eylül 2019 Technopat Sosyal Sorunları

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Merhabalar,

7 Eylül 2019'da Technopat Sosyal'de yaşanan bağlantı sorunlarından haberimiz var. Veritabanı tarafında sorun ile ilgileniyoruz. Sorun yaşanınca uyguladığımız geçici bir çözüm var. Ayrıca kalıcı çözüm yolu da tespit edildi, uygulanıyor.

Ancak tamamlanana kadar hem moderatör, hem kullanıcılardan gelen şikayetlerde de uzun bir aksaklık yaşanmaması için geçici çözümü tekrarlıyoruz. Kısa sürede tam çözüm de olacak umarım. Bu esnada kısıtlı özellikler ile de karşılaşabilirsiniz. Konu altına hata bildirimi yapabilirsiniz.

Bilgilerinize,

Ali Bey, bu sebepten dolayı çift hesap açanları umarım banlamazsınız.
Çift hesaplar birleştirilecek nihayetinde. Hayır, kazayla öyle bir durum olursa bildirin zaten düzeltiriz. Şu an ek hesap açmaya gerek bırakacak bir durum olmamalı.

Saat 16-17 civarında aynı sıkıntılardan dolayı erişememiştim. Şimdi de az önce de aynı sıkıntı oldu. Hem veritabanı hatası ardından o hatadan sonra 503 ile karşılaştım.

Düzenleme :
Veritabanında şişme veya iletişim sorunu sanırım.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Son düzenleme:
Birkaç saattir Technopat'a giremiyordum. Hem Chrome'dan hem de Opera'dan VPN'li VPN'siz giremedim. Tapatalk'ta da hata verdi.

Düzeldi derken 503 Server Unavailable ve 524 CloudFlare hatası aldım. Hemen sonrasında da "An unexpected database error occured" hatası aldım.

Şu anda her şey normal gibi. Tapatalk da düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı