7 Eylül Apple etkinliğinde zam gelir mi?

:D hayırlı olsun tekrardan. Ben de ses sorunları var ya. Donanımsal büyük ihtimal, garantiye vermem gerekiyor ve alalı 1 ay oldu neredeyse. Değişim talep etmek istiyordum, 1 aylık İspanya turum olacak. Toplam 2 ay geçmiş olacak. Gene de şansımı deneyip değişim talep edeceğim. :D 22 bin TL verip sorunlu bir telefon kullanınca da koyuyor.

Hocam keske baksaydiniz alirken. Cunku her teknolojik urunun her markalarda bu tur sorunlar yasaniyor seri uretim oldugu icin. Cok sukur benim telefonda bir sorun yok. Apple ile iletisime gecip degisim talep etmek en mantiklisi.

Arkadaşlar Update geldi :) yarın alıyoruz.

iOS ve kamerası için alıyorum hocam. Kaldı ki ppi değeri falan piyasada olan birçok üst segmentten daha iyi ana modellere baktığımızda.
N'oldu aldın mı telefonu?
iPhone güzel makine yalan yok ama teknolojik ürünlere vergi düzenlemesi de şart.

7 Eylül'de fiyatlar belli oluyor mu?

Evet.

N'oldu aldın mı telefonu?
iPhone güzel makine yalan yok ama teknolojik ürünlere vergi düzenlemesi de şart.

Aldım hocam. Gerçekten muazzam bir cihaz. Ben böyle stabillik görmedim vallahi. Ayrıca pil konusunda da bayağı geliştirmişler kendilerini. 1.5 gün tek şarj ile kullanabiliyorum.

iPhone 5'i verip iPhone 6 veya 7 alabileceğim bir yer var mı güvenilir? İstanbul içinde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı