Apple iPhone ürünlerine tekrar zam gelir mi?

Peki önümüzde indirim olabilecek bir gün vs. var mı? Yoksa bugün almayı düşünüyorum. Akakçede önümüzdeki 15 gün içinde düşüş görünüyor ama sizce buna aldanmalı mı?

Son düzenleme:
Kimse kesin bir şey diyemez ama tahmin olarak kur yükseldikçe evet zam gelir. Bak arkadaşım iPhone 13, 12.000 TL iken almadım. Çift zam geldi bilmem kaç bin TL oldu. Sonra kur a müdahale ettiler 16.300'e düştü. Ardından 2 ay bekledim indirim gelir diye gelmedi Hepsiburada'da kampanyada 15.700'e aldım. Sonra aradan 1-1.5 ay geçti. Yeni zam geldi şu an sanırım 19 bin küsur. Kesinlikle indirim bekleme kur düşmediği sürece ki kurun cok sağlam düşmesi lazım 4-5 lira birden. Yoksa indirim minderim gelmez.

Bilgisayarımı satıp (Tulpar T7 V25.1) iPhone 13 almayı düşünüyorum. Şu anki hesaba göre kafa kafaya denk geliyor. Zam, indirim, kampanya vs. olur mu? Bir de 18 Mart'ta yeşil rengi satışa sunulacak onu bekleyeceğim.

Bilgisayar satarak telefon alma kısmı size kalmış bir durum. Diğer arkadaşlarında buna saygısızlık etmemesini diliyorum ve kendi fikirlerini kendilerine saklamalılar diye düşünüyorum.

İnternet üzerinden devamlı bir indirim söz konusu. Gelen zamlardan sonra insanlarda algı oluştuğunu düşünüyorum. Bu sebepten ötürü Hepsiburada'da devamlı bir indirim oluyor. Takip etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı