7. kez mezuna kalıp YKS girmek için öneriler

emreyanar35

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. 25 yaşındayım, sınava bu sene 8. girişim olacak. Şu an TYT 35 netlerdeyim, AYT yeni başladım. Sizce bu sene sayısal 175-225k yapılabilir mi? İş hayatında çalışıyorum, derse hazırlanmak için akşamları çalışıyorum. O da 2-3 saat anca yorgun argın çalışıyorum ama hedefim var, o bölümü kazanmak istiyorum. Sizce ne gibi planlar yapmam lazım? Bu sıralama için önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam arkadaşlar. 25 yaşındayım, sınava bu sene 8. girişim olacak. Şu an TYT 35 netlerdeyim, AYT yeni başladım. Sizce bu sene sayısal 175-225k yapılabilir mi? İş hayatında çalışıyorum, derse hazırlanmak için akşamları çalışıyorum. O da 2-3 saat anca yorgun argın çalışıyorum ama hedefim var, o bölümü kazanmak istiyorum. Sizce ne gibi planlar yapmam lazım? Bu sıralama için önerilerinizi bekliyorum.
Geçen sene 243k yaptım sayısalda tytde 65 aytde 20 yapmıştım sanırsam bu sene benim netimi yapmak için en az 70 üstü tyt 30 üstü ayt yapmalısın.

Değil. AYT'de net artışı kolaydır.
Öyle diyorsun da konular kolay mı ?

Fen kısmı rahat yükseltirim ama ayt matematik beni korkutuyor böyle 10-15 net yapmak için hangi konulara sizce yoğunlaşmalıyım hocam artık bir üniversiteyr gitmek istiyorum o yüzdendir taktiksel ilerlemem lazım benim için cevapların çok önemli :)
Polinomlar fonksiyonlar parabol 2.dereceden denklemler trigonometri ile 10 15 net yaparsın (ilk 10 soru tyt gibi )

Hocam sizce bu 3 ayda ayt 30-40 lı netlere gelmek zormu?
Kimya ve biyolojiden çok rahat net çıkarırsın 3 ayda matematik adına da çalışman lazım şahsen bende çalışıyorum şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı