7.sınıf düşük not

Bu arada o yayıncı olma işleri kolay değil. Fark edilmezsen düzgün bir para kazanamazsın bir ayağın çukurda olur.

Daha 7. sınıfsın, çalışmaktan başka yapabileceğin bir şey yok.

Bizim için 1 saniye bile uğraşmayan, iskeleye gidip poz veren insanlar, bizden sınav olmamızı istiyorlar. Ailelerimizin sonuçlar karşısında ne diyeceğini bile bile. Sorunun çok küçük bir kısmı bizim. Asıl bu küfürleri, hakaretleri, aşağılamaları, depresyonları çekmesi gereken bu ülkeyi, bu eğitimi, bizi yönetenler. Sağlığımızı yönetenler. Ama ailelerimiz ne hikmetse tüm yükü bize bindiriyor. Dersi anlamaya çalışıp o kadar emek sarf eden biz, karşılığını aşağılamayla, hakaretle alıyoruz. Kültürümüz böyle işte, ne yapalım. Elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Adalet bu dünyada yok, olmayacak da.

Arkadaşlar, geçen ay sınav olmuştuk haberini alınca 1 hafta önceden defter kitap ne varsa okudum, çalıştım. Ama gel bakalım sınav sonucuna. FE'nden 68 aldım matematiği falan hocaların keyfini bekliyorum ne zaman gircekler diye. Sürekli ağlıyorum nerede hata yaptım diye. Ailemi yüzüne bakamıyorum. Dokunsalar ağlayacağım o derece artık. Sosyal, yabancı dilde düşük. Ama nasıl oluyorsa Türkçe 100. arkadaşlar moralim 0. çünkü ben bu zamana kadar test çözmeden 90 üstü alarak geldim. Biliyorum şu an uzaktan eğitim var ama böyle olmaması lazım. Destek olun lütfen. Türkiye'de zaten iş hevesi beklemiyorum. Ailemi tatmin etmek için okuyorum. Okulum biter bitmez geçiçi işciliğe başlayıp yayıncı olacağım. İçimi dökmek istiyorum artık yeter. Böyle bir ülke böyle bir devlet olamaz ya! Finlandiya'ya bakıyorum eğitim sistemi ne güzel. Neyse desteklerinizi bekliyorum 1 inizin mesajı bile çok değerli benim için.

Bir hafta önceden çalışmak çalışmak değildir. Günü gününe 1-2 saat ayırsan burada ağlamazdın. Ayrıca çalışmayan sensin devlet ne alaka? Test çözmeden 90 alman da konuların kolaylığından.

Çünkü ben bu zamana kadar test çözmeden 90 üstü alarak geldim.
Emin ol 7. sınıf ve sonrası çalısılmadan olacak iş değil. Eğer bu sınavdan çalısmadan 68 aldıysan normal diyebiliriz. Yanlış hatırlamıyorsam 7. sınıfta atomların olması gerek. Üstüne göz konusu gene bu sınıftaydı. (Bahsettiğim kısım 2017-2018 eğitim dönemine ait.) Bu konular çalısılmadan yutulcak konular değil.
Ailemi tatmin etmek için okuyorum. Okulum biter bitmez geçiçi işciliğe başlayıp yayıncı olacağım.
Olursun, olmazsn beni ilgilendirmez. Lakin bunun hayal veyahut bir heves oldugunu soyleyebilirim. Seneye önemli bir LGS isimli bir sınavın var. Bu sınavdaki soruları suan cozdugun soruları sakın ama sakın benzetme. Simdiden kitabını oku. Bol bol yorum soruları çöz. Baska diyecek bir laf kalmadı... Gerisi sende.

Şimdiki nesil 90 alsa niye 100 almadım diye ağlıyor, ben o dönem Wöftü, MT2 oynamaya kaçtığım için notlarım hep böyleydi be, sizinki de dert mi cidden :D

1617622761330.png

1617622696099.png

Ha ben bu notlara rağmen lisede ve üniversitede istediğim bölümü sınıfta dereceyle bitirip şu an istediğim meslekte iş yapıyorum bilgin olsun kardeşim.

Arkadaşlar, geçen ay sınav olmuştuk haberini alınca 1 hafta önceden defter kitap ne varsa okudum, çalıştım. Ama gel bakalım sınav sonucuna. FE'nden 68 aldım matematiği falan hocaların keyfini bekliyorum ne zaman gircekler diye. Sürekli ağlıyorum nerede hata yaptım diye. Ailemi yüzüne bakamıyorum. Dokunsalar ağlayacağım o derece artık. Sosyal, yabancı dilde düşük. Ama nasıl oluyorsa Türkçe 100. arkadaşlar moralim 0. çünkü ben bu zamana kadar test çözmeden 90 üstü alarak geldim. Biliyorum şu an uzaktan eğitim var ama böyle olmaması lazım. Destek olun lütfen. Türkiye'de zaten iş hevesi beklemiyorum. Ailemi tatmin etmek için okuyorum. Okulum biter bitmez geçiçi işciliğe başlayıp yayıncı olacağım. İçimi dökmek istiyorum artık yeter. Böyle bir ülke böyle bir devlet olamaz ya! Finlandiya'ya bakıyorum eğitim sistemi ne güzel. Neyse desteklerinizi bekliyorum 1 inizin mesajı bile çok değerli benim için.

Ben matematikten 41 Fenden 55 türkçeden 65 aldım 7. sınıfım bence bu kadar moralini bozma.

Yeni konular

Geri
Yukarı