7.sınıf düşük not

Lise'de notlarının çoğu 50 küsür veya 50'den aşağı olan bir abim şuan Hukuk okuyor 3. sınıf. Bu işler belli olmuyor gerçekten. Moralini bozma ve ders çalış bence.

Ya hocam ben neden ağlayayım 90 aldım niye 100 değil diye? Ya bakın 92 alıyorum, gerizekalı damgası yiyorum. 95 alıyorum, 1 soruyu çözemedin mi kıt herif damgası yiyorum. 90'ın altında alırsam siz düşünün. Sorun neden nesilde olsun böyle aileler var oldukça?

Olayı çok yanlış anlayan arkadaşlar oldu. Boş verin konu yokmuş gibi davranın yapacağım şeyleri kendim karar aldım rahatsız ettiysemde özür dilerim.

Olayı çok yanlış anlayan arkadaşlar oldu. Boş verin konu yokmuş gibi davranın yapacağım şeyleri kendim karar aldım rahatsız ettiysemde özür dilerim.
Hocam biraz da kendi fikrimizi beyan ettik diyelim. Evde konuşacak kimse kalmıyor, burada öyle sallıyoruz işte yokluktan.

Sizden beklediğim bir şey yok arkadaşlar. Elinizden bir şey gelmeyeceğini bende biliyorum sadece içimi dökmek istedim.

Senin tek yapman gereken çalışmak. Elinden geldiğince derslerine çalış, en azından denedim olmadı dersin. Ailene de söyleyebileceğin bir şeyler olur ve umarım onlar da seni anlar.

7. sınıfta notları bu kadar takmamak gerekiyor. Kısır döngüye girersin. Düzenli çalışmaya devam et sen. Gerisi akar.

Düşük not alıyorsan ayarları düşür notların yükselsin

Derdimi kime anlatayımki en sevdiğim dostlarım bile satıyor beni. Ailen desen düşünüyorummm mmmmmm yok. Yani konuşacak kimsem yok.

Erken ergenlik diyelim şuna şaka bir yana çok takma kanka notdur gelir geçer 8 de düzeltir adam gibi bir lise kazanırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…