7. sınıfa giden biri nasıl çalışmalı?

Matematik temelini sağlam tut 8.sınıfta rahat edersin. Onun dışında 7.sınıf fen konuları karşına çıkmıyor 8.sınıfta. Türkçe dil bilgisi temelinide sağlam tut 8.sınıfta zorlanırsın sonra.

Telefonu bilgisayarı sat. Pişman olmazsın. Telefonu ve bilgisayarı sattıktan sonra mecburen kitap falan okumaya başlarsın. Bu sına için en önemlisi kitap okumak zaten. Ders de çalışmaya başlarsın. Son sınıfta başlama çalışmaya! Ben son sınıfta başlamıştım %8'lik dilime girebildim. İstediğim lise yerine başka bir şey verdiler. Şimdi söylemeyeyim ne olduğunu, anladın sen.

Ben lise 1'e geçtim sınavdan geçtim bu yıl senin yerinde olsam 7.sınıfta 8.sınıfa çalışırdım.
Normal çalışabilirsin LGS için 7. sınıftan çok asılmana gerek yok sadece seneye bir sınava gireceğini bilerek düzgün çalış.
Bence var hocam 7.sınıfta lgs çalışması.

Telefonu bilgisayarı sat. Pişman olmazsın. Telefonu ve bilgisayarı sattıktan sonra mecburen kitap falan okumaya başlarsın.

Yalnız şu an canlı dersler, örnek sorular ve ekstra çalışması için en çok lazım olan şeyi sat diyorsun biraz saçma olur açıkçası.
Bence var hocam 7.sınıfta LGS çalışması.

Dediğim gibi seneye bir sınava girecek gibi çalışmalı yani dersleri iyi dinlemek ve tekrar yapmak önemli.

Yalnız şu an canlı dersler, örnek sorular ve ekstra çalışması için en çok lazım olan şeyi sat diyorsun biraz saçma olur açıkçası.
Hocam o lafın gelişi. Orada anlatmak istediğim olay, o gibi teknolojik cihazları çok kullanıyorsa acilen bırakması gerektiği. İster satarak, ister bir yere kaldırarak, isterse başka şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı