70-80 bin TL motosiklet önerisi

Meto0987

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben motosiklet almayı düşünüyorum 300 km şişmeden götürebilen A1 ehliyet (125 CC) bütçe 70 80 bin TL diyebiliriz aklımda Mondial drift l ya da Mondial mh drift almayı düşünüyorum 2.el 0 fark etmez farklı motosiklet önerilerine açığım bir de çok yakmasın yeterli.

Merhaba, ben motosiklet almayı düşünüyorum 300 km şişmeden götürebilen A1 ehliyet (125 CC) bütçe 70 80 bin TL diyebiliriz aklımda Mondial drift l ya da Mondial mh drift almayı düşünüyorum 2.el 0 fark etmez farklı motosiklet önerilerine açığım bir de çok yakmasın yeterli.

R125 önerecektim ancak uzun yolda oturuş pozisyonu yüzünden rahatsızlık çekme ihtimali yüksek bu yüzden MT125 olabilir veya sıfır düşünüyorsan senin de düşündüğün gibi drift l olabilir.

Fikirler, zevkler, hisler ve deneyimler değişkenlik gösterebilir. Kime göre iyi kime göre kötü? Sonuç olarak biz burada öneri yapıyoruz. Arkadaş kendi alacağı motoru kendi belirleyecektir.
R125 cidden kötü bir motor hocam motor bloğu oturuş pozisyonu hatta bana sorarsanız parça kalitesi bile Yamahaya yakışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı