70-90 TL mekanik hisli aydınlatmalı klavye önerisi

EvrenAslan

Hectopat
Daha fazla  
70-90 TL civarı mekanik hisli aydınlatmalı klavye almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Everestin KB-R8 KB-R88 modellerini önerir misiniz?
Everest in hiç bir modelini önermem bu modeller sorunlu modeller modeller değil markaları sorunlu ne zaman bir everest kullanıcısı görsem oyunda mouse'yi tıkladığınızda basmadığı ve hayata küstürdüğü andır. Everest, Frisby, Casper bu tür markalardan uzak durun. Benim önerdiğim markalar Logitech gayet iyi lakin diğer modelleri hiç bilmiyorum bu fiyata mekanik veya hisli olanı bulmak zor en iyisi önerdiğim Logitech g103 alın keyfinize bakın. Yada paranızı biriktirip konu açın. ;)

Cooler Master Devastator 2 setini alıp, içinden çıkan fareyi 50-60 TL'ye satarsanız istediğiniz bütçe ile uyuşmuş olur. Ki klavyesi de fiyatına göre bence en iyi klavyedir.
Doğru söylüyorsunuz gayet güzel bir set kuzenimde var. Mouse 10-20 lira ve sadece klavyeye abanmak istiyorsa mouse'de çok kaliteli ve gayet güzel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı