70 bin TL 4070 Ti ve 4080'li sistem karşılaştırması

Değmez. işlemci, SSD ve RAM'i arttırıp 4070 Ti al.
4080 CUDA performansı kesinlikle daha güçlü ve iyi 4080 sistemi almanız daha iyi olacaktır.
2. sistem daha iyi render da yapacaksanız eğer.
4080 tarafı ekran kartı dışında bomboş, bu bütçenin sistemi değil. Her yeri Noctua olsa ne yazar.

4070 Ti sistemde A'dan Z'ye kalite akıyor, işlemci de 7800X3D.
4080'li sistem delik deşik olmuş, soketteki neredeyse en giriş işlemci ve en tepe işlemciden bahsediyoruz :D Sadece bunlar da değil; kasa, PSU, soğutma vs. neredeyse her şey daha kötü. Değecek bir şey değil bana göre.
Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. Sanırım cevabı aldım..

Bütçe max kaç tl olur?
70k dan pek ileri çıkmaz

4080'li sistem delik deşik olmuş, soketteki neredeyse en giriş işlemci ve en tepe işlemciden bahsediyoruz :D Sadece bunlar da değil; kasa, PSU, soğutma vs. neredeyse her şey daha kötü. Değecek bir şey değil bana göre.

Anakartta M.2 soğutucusu yok, M.2 SSD'nin yazma hızı da yerlerde geziyor. Noctua 4080 gecekondunun önüne park etmiş Bentley gibi durmuş ortalarında.

Anakartta M.2 soğutucusu yok, M.2 SSD'nin yazma hızı da yerlerde geziyor. Noctua 4080 gecekondunun önüne park etmiş Bentley gibi durmuş ortalarında.
Hadi her şeyi anlarım da, GT301'den ben bile haz etmiyorum artık. Öyle çok seve seve aldım da, arkamda bi' yerlerde yatmaktan başka hiçbir vasfı yok şu an. Ayrıca daha bu sisteme soğutma eklenecek de, onun maliyeti olacak da, oohooo. Ne anladım bu işten?

Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. Sanırım cevabı aldım..

70k dan pek ileri çıkmaz

72.500 olur mu?

Hazır hocam ben toplayamam muhtemelen
https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/3QME4EX7

72.200 oldu böyle de.

72.500 olur mu?
Olur muhtemelen. Çok sağol bu arada hepsine bakıp bi karşılaştırma yapıcam.. Sadece ekran kartının markası olarak Galax seçmişsin, Gigabyte'tan daha iyi sayılır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı