70 bin TL'ye kadar sistem toplama önerisi

Bütçe
70.000 TL
Kasanın hava akışı nasıl peki bir bilgin varmı hava akışı iyi ise tercih edebilirsin
kasayı bayağı bi inceledim çelik yerine aleminyum kullanılmış oldukça hafif ve sırf hava akışı için özel tasarlanmış kalite seviyesi oldukça iyi birçok kişinin övdüğünü gördüm youtubeda'da kasadan yana sıkıntı yok okeyim

İntelmi tercih edersiniz amd mi
sana göre oyun için hangisi daha mantıklı benim az biraz araştırmalarıma göre amd sonradan intele fark atmış amd daha çok öneriliyor o yüzden amd düşünüyordum ben daha iyi teklifin varsa tabi ki fikrim değişir ben çok anlamıyorum googledan araştırdım sadece

kasayı bayağı bi inceledim çelik yerine aleminyum kullanılmış oldukça hafif ve sırf hava akışı için özel tasarlanmış kalite seviyesi oldukça iyi birçok kişinin övdüğünü gördüm youtubeda'da kasadan yana sıkıntı yok okeyim

sana göre oyun için hangisi daha mantıklı benim az biraz araştırmalarıma göre amd sonradan intele fark atmış amd daha çok öneriliyor o yüzden amd düşünüyordum ben daha iyi teklifin varsa tabi ki fikrim değişir ben çok anlamıyorum googledan araştırdım sadece
7800x3d ve 4070ti önerebilirim veya 4080 bütçeye göre ama en az 2 k da kullanmanı öneririm sistemi

Hocam bence 4070 Ti+X670 Anakart+ 7800x3D kombinasyonu gayet yakışır bu bütçeye. Ama daha çok oyun düşünüyorsanız 4080+7700X+B650 de yapılabilir.

X670 yakışır bu parçalara.
peki yardımlarınız için teşekkürler iyi geceler ben bi hesap kitap yapıp kurtarıp kurtarmadığına bakmalıyım .d biraz tuzlu oldu bu şekilde sanki acaba işlemciyi bi tık düşürüp sistemi ona entegre etsek performanstan çok kaçmadan fiyatı düşürmemiz mümkün sanki çünkü bu sefer çerez parçalara fazla bütçe kalmayacak

peki yardımlarınız için teşekkürler iyi geceler ben bi hesap kitap yapıp kurtarıp kurtarmadığına bakmalıyım .d biraz tuzlu oldu bu şekilde sanki acaba işlemciyi bi tık düşürüp sistemi ona entegre etsek performanstan çok kaçmadan fiyatı düşürmemiz mümkün sanki çünkü bu sefer çerez parçalara fazla bütçe kalmayacak
Hesap kitap yapıp her bir parçaya ne kdr bütçe düşüyor ona da bakmak lzm doğru monitör en az 2 k olmak şartı ile güzel bir sistem olur 7600x 4080 veya 4070ti olabilir ama karar sizin siz bakın hesap kitap yapın yazarsınız

Sen bilirsin hocam çerez parça dediklerin SSD Ram PSU soğutucu yeterli zaten. Ram 2x16 fazlasıyla yeter SSD 2-2,5 bin'e bulabilirsin. Diğerleri de çok etmez. Karar senin.

Ben kendim temmuz ayında kendi kafama göre topladım parçaları kendim seçerek taksitle biraz pahalıya geldi ama tam istediğim gibi bir sistem dizmiş oldum hem görüntü bakımından hemde performansı beni tatmin ediyor
İ5 13600kf
4070 12gb

Dosya Ekleri

• 1058F716-1B06-4675-91C7-616E186C783F.jpeg
    1058F716-1B06-4675-91C7-616E186C783F.jpeg
    175,8 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı