70 GB'dan az olan hangi oyuna başlamalıyım?

GTA 4'ün fiziği 5. oyundan bile daha iyi seviye de neredeyse atmosferi modlarla halledebilirsin. Aralarında en iyi oyunlar Batman Arkham City ve Witcher 3 bence. Arkham City'nin aksiyonu Witcher'ın hikayesi daha önde. Witcher 3 uzun sürer 100 saate yakın oynarsın tavsiyem önce GTA 4 ve Arkham City'i oyna.

Hocam aşırı gerçekçi fizik sevmiyorum. GTA serisinin çoğu oyununu oynadım. Arcade alıştıktan sonra o fiziklerle oynayasın gelmiyor. Bir de oyun optimizasyon özürlüsü.

Witcher 3'ü yavaş ve sakin oynamama rağmen 55-60 saatte bitirdim yan görevlerinde %75-80'i dahil olmak üzere.
Ben 70 küsür saatte bitirmiştim tüm yan görevleri yapmadan.

Ayrıca eklemeyi unutmuşum metal Gear Solid 5'te var. Ama DLC'siz.
Onun da ilk yarısı başyapıt gibi hissettirip ikinci yarısı sıkar. İkinci yarısında aynı şeyleri yapıyorsunuz. Ama yapay zekası müthiştir. Oyun dünyasında gördüğüm en iyi yapay zeka. Oynanışta çok iyi. Ama hikaye Kojima'nın ayrılmasından dolayı yarım kaldı, ikinci yarısı da bu yüzden tekrar ediyor.

@NNUE hocam RDR2'den beri Skyrim ve TWD Telltale saymazsak adamakıllı hikaye oyunu oynamıyorum. Denedim ama olmuyor. RDR2'den sonra 3-4 ay hiçbir oyun sarmadı beni.

@NNUE hocam RDR2'den beri Skyrim ve TWD Telltale saymazsak adamakıllı hikaye oyunu oynamıyorum. Denedim ama olmuyor. RDR2'den sonra 3-4 ay hiçbir oyun sarmadı beni.

Arkham City deneyebilirsiniz. GoW oynadınız mı? Bütün PS exc. Oyunlarını önerebilirim.

GoW oynadım ve hiç sarmadı beni. PS tarafından korsan olarak sıkıştırılmış Days Gone düşünüyorum.
Uncharted 4 ve Tlou part 1'e de bakabilirsiniz. Part 1'in optimizasyon sorunu devam ediyor hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı