70 TL'ye AC Black Flag alınır mı?

Alınır mı? AC oyunlarına şu sıra baştan giriş yapacağım hiç oynamamıştım. Sizce alınır mı?

Alınabilir ben oyunu bitirmiştim. Saatlerce denizde ipuçları falan aramıştım hikayeyi bitirdikten sonra. Animus parçası mıydı neydi o toplanılanlar adını unuttum.

Az önce baktım 300 saat oyun sürem varmış.

Adsız.png das.png

Alınabilir ben oyunu bitirmiştim. Saatlerce denizde ipuçları falan aramıştım hikayeyi bitirdikten sonra. Animus parçası mıydı neydi o toplanılanlar adını unuttum.

Az önce baktım 300 saat oyun sürem varmış.
Halen gideri var mıdır? elimde valhalla origin syndicate oddysey ve ac 2 var şu an zaten.

Halen gideri var mıdır? Elimde Valhalla Origin Syndicate Odyssey ve AC 2 var şu an zaten.

Hikayesini hızlıca bitirirsin ama öyle her yeri kurcalayacaksan düşünülebilir. Gerçi Odyssey daha detaylı bu oyuna göre oynamadıysan önce onu oynamanı tavsiye ederim.

Bende biraz hastalık var hikayeyi bitirmek yetmiyor bir oyunda haritayı en az 5 kere turlamam gerek rahatlamak için. :D

Hikayesini hızlıca bitirirsin ama öyle her yeri kurcalayacaksan düşünülebilir. Gerçi Odyssey daha detaylı bu oyuna göre oynamadıysan önce onu oynamanı tavsiye ederim.

Bende biraz hastalık var hikayeyi bitirmek yetmiyor bir oyunda haritayı en az 5 kere turlamam gerek rahatlamak için. :D
Sizce alınır mı peki halen bu black flag?

@Lenoraa sana nereden ulaşabilirim hocam sisteminin aynısından bende de var birkaç sorum olacaktı diğer konuları hortlatmamak icin konuyla alakasız buraya yazdım kusura bakma.

Geri
Yukarı